Ana SayfaYan SanayiMestur’un Tercihi Carrier Transicold Oldu

Mestur’un Tercihi Carrier Transicold Oldu

Mestur’un Tercihi Carrier Transicold Oldu
Carrier Transicold’un Türkiye distribütörü ASCO Soğutma, Mersin’nin önemli lojistik firmalarından Mestur’a 9 adet Vector 1950MT çift evaporatörlü treyler soğutucusu teslimatı gerçekleştirdi. Carrier Transicold Hatay yetkili bayi ve servisi olan Özcoşkun Otomotiv’de gerçekleştirilen teslimat törenine  firma sahibi Ekrem Çiçek ve ASCO Soğutma Genel Müdürü Ünsal Angar katıldı.

Tercihlerini Carrier Transicold Vector 1950MT cihazlarından yana kullandıklarını söyleyen firma sahibi Ekrem Çiçek; “2000 yılında kurulan firmamız ile yıllardır Avrupa ve Ortadoğu’ya soğutmalı taşımacılık yapıyoruz. Avrupa’ya yaptığımız taşımalarda da gözlemlediğimiz üzere, Avrupalı firmalar filolarında büyük oranda Carrier Transicold markasını kullanıyor. Asco Soğutma ve Özcoşkun Otomotiv ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, özellikle ilaç taşımaları gibi derece hassasiyeti gerektiren taşımalarda sıkıntı yaşamamak için filomuzu Carrier Transicold Vector 1950MT ile güçlendirdik” dedi.

ASCO Soğutma Genel Müdürü Ünsal Angar ise Mestur ile başlayan teslimatların Hatay ve Mersin bölgelerinde önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi. Angar “Hatay ve Mersin bayimiz Özcoşkun Otomotiv ile bölgede birlikte sürdürmüş olduğumuz çalışmalar ile müşterilerimizin her türlü servis ve yedek parça ihtiyacını 7/24 esasına uygun bir şekilde karşılamaktayız. Türkiye çapında 19 ve Avrupa’da 650’ye yakın yetkili servis noktamız ile en yaygın hizmet ağını sağlamaktayız” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...