Reklamspot_img
Ana SayfaYan SanayiAspöck Yeni Merkezinde Hizmette

Aspöck Yeni Merkezinde Hizmette

Aspöck Yeni Merkezinde Hizmette
2013 yılında Türkiye’de kendi şirketini kurarak treyler ve üstyapı üreticilerine daha yakın olma kararı alan Avusturya merkezli treyler ve ticari araç aydınlatma sistemleri markası Aspöck, yeni yerine taşındı.

Şirketin Türkiye ve çevre ülkelerde gelişen iş hacmine bağlı olarak geçtiğimiz yıllarda deposunu hizmete açan Aspöck, Feneryolu’ndaki yeni yerinde müşteri taleplerine daha kaliteli hizmet vermeyi planlıyor.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Aspöck Systems Türkiye Genel Müdürü Ö. Selçuk Akman, ürün kalitelerinin Türkiye’de her geçen gün daha fazla kabul gördüğünü ifade ederek bunun yansıması olarak organizasyonlarını genişlettiklerini belirtti. Akman, özellikle kaliteli treyler algısına önem veren firmaların  Aspöck ürünlerini tercih ettiğine dikkat çekerek, pazarda önemli bir konumda olduklarını açıkladı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...