Ana Sayfa Treyler OKT Trailer Yenilikçi Ürünlerini Sergiledi

OKT Trailer Yenilikçi Ürünlerini Sergiledi

OKT Trailer Yenilikçi Ürünlerini Sergiledi

IAA Ticari Araçlar Fuarı’ nda yerini alan OKT Trailer, yenilenen Alüminyum Konik Tanker Semi Treyler ve W Tip Silobas Semi Treyler ürünlerini tanıttı.

Treyler üretimi konusunda bugün Türkiye’ nin; sahip olduğu üretim ve satış adetleri ile Avrupa’ nın 3. büyük pazarı olduğunu belirten Maraş “35 yıla yakın deneyimi, üretilmeyeni üretebilme gücü, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile ülkemizin sahip olduğu bu başarıda, OKT Trailer olarak önemli bir rol oynuyoruz” dedi.

OKT Alüminyum Konik Tanker Semi Treyler özellikleri ile akaryakıt ve kimyasal lojistiğinin vazgeçilmezlerinden olan, enlemesine eksiz, yekpare levhalı gövde yapısı, en az sayıda birleşim noktası ile yüksek mukavemetli ve uzun ömürlü kullanım sağlayan, ADR sertifikalı, 5 bölmeli ve 38.000 litre tasarım kapasitesiyle ilgi çekti.

Hafifliği ve ergonomisi ile kullanım kolaylığı sağlayan Alüminyum W tip Silobas Semi Treyler ise 97/23/EC Basınçlı Kaplar Yönetmeliği’ ne uygun, özel kaynak teknolojisiyle dikkat çekti.

Gruplandırılmış, tanımlı ve sistematik boşaltım hattı tesisatı, ergonomik, kolay ulaşılabilir, kontrollü ve hızlı müdahale sağlar. Müdahale edilebilir alt çıkış hunileri, kamloklu bağlantı ile tıkanmalara karşı hızlı ve kolay kullanımlıdır. Gövde içinin kolayca temizlenmesini sağlar. Dirseksiz, direkt alt çıkış borulaması, hızlı, aşınmayı azaltır, tıkanma riskini engeller.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...