Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarOKT Yeni Sloganıyla IAA’da

OKT Yeni Sloganıyla IAA’da

Altıncı kez katıldığı IAA fuarında markalarının yeni mottosu olan Curious For Better’ı  tanıtan OKT Trailer;  yeni ürünlerini sergiledi. Fuara sürekli yenilenen Konik Tanker Semi Treyler ürünü haricinde 40 metreküp hacimde 2 hunili olması ile hafiflik ve maliyet avantajı sağlayan, özel yüzey kaplama işlemleri ile korozyona dayanıklı olan ve soğuk iklimli ülkelerde çalışma şartlarına dayanıklı uygun aksesuarları ile ön plana çıkan W Tip Silobas Semi Treyler ile -1, +2 çalışma basıncı ile uluslararası regülasyona uygun, ADR’li, korozyona dayanıklı malzemeden üretilen, dolum ve boşaltımı basınç ile yapan, çekim gücü ile ön plana çıkan yüksek teknolojinin çıktısı Vakum Tanker Semi Treyler ürününü tanıttı.

Fuarda görüşlerini aldığımız OKT Genel Müdürü Hakan Maraş, uluslararası rekabette avantaj sağlamak için sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri içinde olduklarını ve müşterilere gerçek anlamda fayda sağlamak için işlerine her zaman merakla yaklaştıklarını söyledi. Daha iyisini arama anlayışlarının bu şekilde “Curious For Better” mottosuna dönüştüğünü ve bunu da ilk defa IAA’da ifade ettiklerini açıklayan Maraş, iddialarının güçlenerek devam edeceğini sözlerine ekledi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...