Ana Sayfa Ticari Araçlar Otokar Atlas Tanıtımı İstanbul’da Devam Ediyor

Otokar Atlas Tanıtımı İstanbul’da Devam Ediyor

Reklam

Otokar Atlas Tanıtımı İstanbul’da Devam EdiyorHafif kamyon segmentinde yük taşıma kapasitesi ve ekonomisi büyük ilgi gören ile üretime başladığı Otokar Atlas kamyon kullanıcıları ile bir araya geliyor.

Koç Topluluğu şirketi Otokar’ın hafif kamyonu Otokar Atlas, potansiyel kullanıcılar ile tanışmak üzere yollara çıktı. 25 Haziran 2013’te İstanbul’da kuru gıda hali Mega Center’da başlayan tanıtım programı İstanbul genelinde devam ediyor.

Otokar Atlas’ın kullanıcılar tarafından çok beğenildiğini belirten Otokar Satış Müdürü Murat Tokatlı şunları söyledi: “Otokar Atlas’ın tanıtımlarında yoğun bir ilgi oldu. Atlas, sınıfında en yüksek istiab haddi sunduğu için kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekti. Yüksek çekiş gücü, düşük işletme giderleri beğenildi. 8,5 tonluk kamyonumuz standart olarak sunulan kliması ve sürücü yatağı ile de puan topladı.”

Tanıtımlarda Otokar Atlas’ın uzun ve kısa şasi alternatiflerini incelemek, Otokar temsilcilerinden detaylı bilgiler almak mümkün. Gerçekleştirilecek tanıtım aktiviteleri esnasında hediyeler de katılımcıları bekliyor.

Atlas Segmentinin En Yüksek Yük Taşıma Kapasitesini Sunuyor

8,5 ton azami yüklü ağırlığı ve 5,5 ton istiap haddi ile dikkat çeken Otokar Atlas, uygun ilk yatırım maliyeti, ekonomik yakıt tüketimi, düşük yedek parça ve bakım giderleri ile dikkat çekiyor.

Kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyon ile satışa sunulan Otokar Atlas, Cummins Commonrail Turbo Intercooler Dizel Euro 5 motora sahip. Araç, 4 silindir, 3.760 cc motor hacmi, 156 BG motor gücü ve 500Nm/1200-1900 devir/dakikatork ile alanında en güçlü motor ve tork değerine sahip. 6 ileri, 1 geri şanzımana sahip araç, ABS fren sistemi, yardımcı fren ve havalı park freni ile de üst düzey bir güvenlik sunuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR