Ana Sayfa Treyler Özdoğu Damper’den Zirve İnşaat’a 21 Adetlik Teslimat

Özdoğu Damper’den Zirve İnşaat’a 21 Adetlik Teslimat

ozdogu-damper

2014 yılı yatırımlarına başlayan Ziver İnşaat A.Ş., üstyapı yatırımlarında yine Özdoğu Damper ve Dorse’yi seçerek  21 adet kamyon üstü damperi teslim aldı.

Bölgedeki üstyapı ve treyler sektöründeki eksikliği görüp Malatya’da araç üstü ekipmanlarında  sektöründe hizmet vermeye karar veren Ahmet Kurdaş, 1980 yılında Özdoğu Damper ve Dorse’yi kurdu. İlk etapta 60 metrekarelik bir alanda hizmet vermeye başlayan Özdoğu Damper 1990’lıı yıllarda kapasitesinin artmasıyla genişleyen üretim faaliyetlerini 2000’li yıllarda Malatya 2. OSB’de alınan 20 bin metrekarelik alan üzerinde 12 bin metrekarelik kapalı alan fabrikasında üretim gerçekleştiriyor.

Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük tesisi üstyapı treyler tesisi haline gelen Özdoğu Damper ve Dorse Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kurdaş, “Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak daha kaliteli ve estetik ürünler imal ediyoruz. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun en büyük tesisini kurup, yapmış olduğumuz ürünlerin tamamını kendi bünyemizde üretip en son kullanıcıya teslim edip ülkemize  kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca Orta Doğu ülkelerine ihracat yapıyoruz. Müşteri memnuniyetinin bizim için her zaman ön planda olduğunu hatırlayarak ve onlara daha kaliteli ve uygun ürünler üretmek için Ar- Ge çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.” dedi.

150 adetlik aylık üretim kapasitelerinin yüzde 60’ını kullandıklarını belirten Kurdak,  teslimat yaptıkları Ziver İnşaat AŞ’nin gerçekleştirdiği yol, taahhüt ve baraj işleri 500 ü aşkın farklı iş makinesi ve 1000 civarı çalışanı ile bölgenin en büyük şirketlerinden biri olduğunu ifade etti.

2014 yılı yatırımlarına başlangıç yapan Ziver İnşaat’ın gerçekleştirdiği 21 adetlik alımın üstyapılarında Özdoğu Damper’i tercih ettikleri için Ziver İnşaat AŞ Genel Müdürü ve Sahibi Veysel Demirci’ye Özdoğu Damper ve Dorse Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kurdaş tarafından plaket bir plaket hediye edildi.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...