Ana Sayfa Yan Sanayi Zorlu Şartlar İçin: Ruukki Optim 700 QL1

Zorlu Şartlar İçin: Ruukki Optim 700 QL1

Ruukki-Optim-700QL1-for-extreme-conditions

Finlandiyalı özel çelik üreticisi Ruukki, yüksek güçlü yapısal çeliklerden oluşan Optim portföyünü geliştirilmiş darbe dayanıklılığına sahip yapısal bir çelik olan Optim 700 QL1 ile geliştirdi. Optim 700 QL1’in -60oC sıcaklıkta test edilen darbe dayanıklılığı en zorlu koşullarda ve sıfırın altındaki sıcaklıklarda kullanım için uygun olmasını sağlıyor. Vinçler ve yük taşıyan yapılarda kullanılan yeni Optim 700 QL1,aynı zamanda iskelet yapıları ve ağır makine bileşenlerinin kullanıldığı uygulamalar için de ideal.

Ultra yüksek dayanımlı çelik geliştirme alanında önde gelen şirketlerden olan Ruukki, 2002 yılından bu yana ürettiği Optim inşaat çeliklerini en zorlu koşullar için geliştirdi. Pazardaki en ince ultra yüksek güçlü yapısal çelikleri içeren Ruukki, EN 10025-6+A1 standardına uygunluk gösteren yeni Optim 700 QL1 ile 6,00 – 60,00 mm. kalınlık aralığına ulaşıyor. Optim 700 QL1 yapısal çeliğin gücü ve darbe dayanıklılığı en zorlu koşullarda çalışan kaldırma ekipmanları için yük taşıma kapasitesi sağlamakla birlikte, en düşük sıcaklıklarda bile yürürlükteki güvenlik kriterlerini karşılıyor.Ayrıca Ruukki, yerel teknik ve uygulama desteğiyle de her zaman müşterilerinin yanında olabiliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...