Ana Sayfa Yan Sanayi Pirelli Eğitim Aracı Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Pirelli Eğitim Aracı Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Reklam

Pirelli Eğitim Aracı Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Pirelli’nin Gezici Eğitim Aracı, 2015 yılında da lastik satış noktalarını ve tüketicileri bilgilendirmeye devam ediyor. 2014 yılında 33 ilde toplam 176 eğitim ile 1076 kişinin eğitimlerine katkı sağlayan Pirelli Gezici Eğitim Aracı, bu sene 38 ilde ve 216 noktada 1500’den fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Pirelli Türkiye, 2013 yılında hayata geçirdiği ve 1600’den fazla kişinin güvenlik ve yakıt tüketimi gibi konularda eğitimlere katıldığı Gezici Eğitim Aracı projesi, 2015 yılında da hız kesmeden devam ediyor. 2014 yılı Haziran ayından itibaren araç sayısının iki katına çıktığı ve bireysel kullanıcılar ile satış noktalarına ulaşarak bilgilendirmeyi amaçlayan Gezici Eğitim Aracı, bu yıl 38 ilde ve 216 noktada 1500’den fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Pirelli Gezici Eğitim Aracı ile Pirelli Yetkili Satıcıları dışındaki çok markalı satış noktalarına ve oto servislerine de ulaşılarak Pirelli’nin ürünleri, Yola Devam ve Tyrelife lastik sigortası gibi hizmetleriyle ilgili de bilgi veriliyor.

Rekabet koşullarında iyi lokasyona sahip, işinin uzmanı, tüketiciye kaliteli servis hizmeti veren ve perakende gücü yüksek satış noktalarının önemli olduğunu belirten Pirelli Türkiye Ticaret Direktörü Livio Magni, 2013 yılında faaliyete geçen Gezici Eğitim Aracı projesiyle satış noktalarının ve bu sayede ulaşılan tüketicilerin bilincini artırmaya devam edeceklerini söyledi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR