Ana Sayfa Yan Sanayi Pirelli’den Yeni Treyler Lastik Serisi: ST:01 Base

Pirelli’den Yeni Treyler Lastik Serisi: ST:01 Base

Pirelli’den Yeni Treyler Lastik Serisi: ST:01 BaseOrta ve uzun yol taşımacılığı için özel olarak üretilen ve Pirelli’nin treyler ve semi-treyler lastik sersini daha da genişleten yeni ST:01 Base, taşıma maliyetlerini düşürmeyi hedefliyor.

Pirelli’nin pazara sunduğu treyler ve semi treyler serisinin en yeni üyesi ST:01 Base, orta ve uzun yol taşımacılığına özel olarak geliştirildi. ST:01 Base’in kalite standartları, uzun kilometre ömrü ve kaplanabilirlik özellikleri geliştirilmiş olup; işletme ve taşıma maliyetleri de göz önüne alınarak  tüm kullanım ömrü boyunca, düşük dönme direnci sayesinde yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Pirelli’den Yeni Treyler Lastik Serisi: ST:01 BasePirelli’nin treyler ve semi treyler serisinin diğer üyeleri olan ST:01 Neverending ve Formula Trailer ise, güvenliğin yanı sıra, işletme malliyetlerini düşürürken, enerji tasarrufu, uzun kullanım ömrü, kaplanabilirlik, azaltılmış ses ve yenilikçi malzemelerin kullanımı ile çevreye daha duyarlı özelliklerini koruyor. ST:01 Neverending, Avrupa lastik etiketleme uygulamasında ıslak zeminde fren mesafesi ve düşük dönme direnci ile ‘AA’ derecesi alan ilk lastik ve kaplanabilirlik özelliği ile Pirelli’nin treyler ve semi tyreyler lastikleri arasında en iyilerinden biri. Formula Trailer ise, lastik desenindeki zigzaglar ve boylamasına kanallar ile ıslak zeminde üstün yol tutuş ve frenleme sağlıyor.

Yeni Pirelli ST:01 Base, 01 serisi lastiklerin karakteristik özelliklerini taşıyor.  Yenilikçi profili, yapısal özellikleri  (Pirelli patentli çift katlı taban karışımı, hexagonal topuk yapısı) ve düşük dönme direnci sağlayan materyalleri sayesinde yeni ST:01 Base enerji ve yakıt ekonomisi sağlıyor. Bünyesinde çevreye zararlı aromatik yağlar bulundurmayan ST:01Base de diğer 01 serisi lastikler gibi çevre dostu. Ayrıca , ses seviyesi  olarak Avrupa Normları limitleri ile uygunluk gösterir (73decibels).

ST:01 Base’nın bileşenleri ve yapısı, kullanım ömrü boyunca minumun aşınma ve her türlü yol koşulunda mükemmel güvenlik ve performans için tasarlanmış.  Yeni ST:01 Base’in özellikle bölgesel ve uzun yol (otoyol) kullanımları için ideal.    Islak zemindeki yol tutuşu ile ‘A’ etiketine sahip olan ST:01 Base dönme direncinde ise ‘B’ ile etiketine sahiptir ve 385/65 R22.5 ile 385/55 R22.5 ölçülerinde Eylül ayında pazara sunulmaya başlandı.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR