Ana Sayfa Yan Sanayi Polser Yeni Yatırımı ile Türkiye'nin En Büyük CTP Levha Üreticisi Oldu

Polser Yeni Yatırımı ile Türkiye’nin En Büyük CTP Levha Üreticisi Oldu

Polser Yeni Yatırımı ile Türkiye'nin En Büyük CTP Levha Üreticisi Oldu1986 yılından beri Türkiye’de kompozit sektöründe önemli bir üretici konumunda olan ve istikrarlı bir şekilde büyümesine devam eden Polser A.Ş. senenin ilk yarısında devreye aldığı yüksek teknoloji ürünü düz levha hattı ile FRIGOSER cam elyaf takviyeli (CTP) düz levha üretimine başladı.

Polser A.Ş. bu yatırımına yıllar boyunca elde ettiği tüm bilgi birikimi ve deneyimlerini aktararak sıcak sistem sürekli kalıplama yöntemi ile yüksek kalitede gerek geniş, gerekse de kalın düz levha üretimi yapmaya başladı.

Dünya çapında 55’den fazla ülkeye ihracat yapan Polser A.Ş. şimdiye kadar yurtdışı pazarlarda ve yurtiçi pazarda prestijli bir CTP oluklu levha üreticisi olarak bilinmekte iken yeni yatırımı ile hem pazardaki konumunu pekiştirmiş, hem de müşterilerinin taleplerini daha geniş bir ölçekte karşılamaya başladı.

“FRIGOSER” düz levhalar başta gıda ürünlerinin taşınmasında kullanılan frigorifik araç gövdeleri ve karavan kasaları olmak üzere otomotiv sektöründe muhtelif alanlarda kullanılarak bu alanda önemli bir boşluğu dolduruyor. Polser A.Ş. sektöründe dünya şirketi olma vizyonu ile hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam