Ana Sayfa Güncel Haberler Sağlık Gönüllüleri Türkiye’den MobileKids’e Ödül

Sağlık Gönüllüleri Türkiye’den MobileKids’e Ödül

Mercedes_Benz--Türk_SGT_Ödül_Foto

Sağlık Gönüllüleri Türkiye (SGT) tarafından sekizinci kez düzenlenen “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri” kapsamında, Mercedes-Benz Türk’ün MobileKids Projesi’ne “Özel Ödül” verildi. Bu yılki teması “Sağlık Bilinci ve Medya’ olan Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri”nin jürisi, Mercedes-Benz Türk’ün MobileKids Projesi’ni, trafikte güvenlik bilincinin geliştirilmesini ve böylece sağlıklı yaşam süresinin uzun olmasını sağlayacak bir proje olması nedeniyle “Özel Ödül”e layık buldu.

Sağlık Gönüllüleri Türkiye’nin (SGT) sağlık bilincinin gelişmesi ve yaygınlaşması amacıyla düzenlediği ‘Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri”nde bu yılki tema ile özellikle medyanın ülkemizdeki toplumsal ve kişisel sağlığın gelişimine daha çok katkı sunmasını teşvik etmek hedefleniyor.  Sağlık sektöründen ve sağlık medyasından kişi ve kurumların ödüllendirildiği organizasyonda, projeler özellikle insan ve toplum sağlığına yaptığı katkı açısından değerlendiriliyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...