Ana Sayfa Ticari Araçlar Semih Lojistik Filosuna 10 DAF Çekici

Semih Lojistik Filosuna 10 DAF Çekici

Semih Lojistik 10 adet DAF XF 480 Super Space Cab LD araçlarını Bursa Ağır Vasıta’da düzenlenen törenle teslim aldı. Tören Semih Lojistik Yönetim Kurulu başkanı Güngör Bulut ve Daf Trucks Türkiye Bölge Müdürü Atakan Özer,  Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Tayfun Karahasan ve yetkililerin katılımı ile gerçekleşti.

Semih Lojistik Yönetim Kurulu başkanı  Güngör bulut, teslimat töreninde DAF’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Öncelikle yüksek motor gücü ile mükemmel sürüş performansı sunan DAF çekicilerinin uzun ömürlü olması öncelikli tercih nedenimizdir. Yenilenen DAF çekicilerin Traxon şanzıman ve düşük tahvil oranları seçeneklerinin eski araçlarına göre çok duyuyoruz.”

1976 yılında kurulan ve filosunda 34 adet DAF çekici bulunan Semih Lojistik, Düzce-Kaynaşlı merkezli olup, ulusal, parsiyel, komple dağıtım ve tekstil taşımacılığı alanında müşterilerine hizmet veriyor.  Ayrıca ADR’li taşımacılık yapan firma, yurtiçi taşımacılığın yanı sıra yurtdışında da Avusturya,  Almanya,  Hollanda,   Belçika,  İsviçre ve Danimarka ülkelerine de lojistik hizmeti sunuyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...