Ana Sayfa Treyler Seray Uluslararası Taşımacılık Filosuna Orthaus Teslimatı

Seray Uluslararası Taşımacılık Filosuna Orthaus Teslimatı

Seray Uluslararası Taşımacılık Filosuna Orthaus Teslimatı

Uzun yıllardır uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren Seray Uluslararası Taşımacılık firması yeni yatırımında Orthaus’u tercih etti.

Türkiye’nin en modern treyler üretim tesislerinden biri olan fabrikasında tüm kaynakları robotlar tarafından el değmeden atılmış şasisi, çinko fosfat ve kataforez ile uzun yıllar çürümeye karşı koruma altına alınarak üretilen Orthaus yarı mega tipi araçlar düzenlenen teslimat töreni ile Seray Uluslararası Taşımacılık filosuna katıldı.

60 milimetre kalınlığındaki deve boynu sayesinde rakiplerinden bir metreküp fazla taşıma imkanı sağlayan 7 bin 20 kg ağırlığındaki araçlar aynı zamanda düşük yakıt tüketimi ile işletme maliyetleri sunuyor.

Müşteri odaklı kalite anlayışı çerçevesinde Akyazı üretim tesislerinde en yüksek kalite standartları ile üretilmiş olan araçlar Orthaus Trailers Genel Müdürü Eyüp Serdar Özoğuztan ve Bölge Satış Temsilcisi Taylan Erenci tarafından törenle Seray Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Bayındır’a teslim edildi. Törende ayrıca Özoğuztan tarafından Doğan Bayındır’a günün anlam ve önemini belirten bir plaket hediye edildi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR