Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarSertrans Logistics Renault Trucks İle Devam Ediyor

Sertrans Logistics Renault Trucks İle Devam Ediyor

Sertrans Logistics Renault Trucks İle Devam Ediyor

Renault Trucks Türkiye, Sertrans Logistics’e 20 adet T 460 çekici teslim etti.  Filosundaki Renault Trucks araç sayısını 90 çekiciye yükselten Sertrans Logistics, yeni teslim aldığı araçlarla birlikte Euro 6 standardına geçti.

Sertrans’ın yeni 20 adet Euro 6 Renault Trucks 4×2 çekicileri, 1 Haziran 2017 tarihinde İstanbul Hadımköy’deki Sertrans Logistics merkez binasında düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat törenine; Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sebastien Delepine ve Sertrans Logistics’in iştiraklerinden Transer Logistics Genel Müdürü Murat Cömert katıldı.

1993 yılında Sertrans’ın ilk filo yatırımlarının yine Renault Trucks çekicilerle yapıldığını söyleyerek sözlerine başlayan Cömert, “2016’da 70 adet Euro 5 Renault Trucks T serisi çekicilerimizi teslim almıştık. Geçen yıl aldığımız T serisi çekicilerin akaryakıt tüketiminde beklediğimizden daha iyi bir performans sunması yaptığımız yatırımda etkili oldu. Dolayısıyla Renault çekicileri çok iyi tanıdığımız gibi farklı araçlarla kıyaslama şansımız da oldu. Renault T serisi, yakıt tasarrufu ile performans ve konfor arasında mükemmel bir denge sunuyor” dedi.

Tüm Avrupa ülkelerinin yanı sıra, Türk Cumhuriyetleri ve İran’da da yoğun olarak faaliyet gösterdiklerini açıklayan Çömert, yatırımlarının sadece filoyla devam etmediğini daha önce açılan 50 bin metrekarelik tesislerine ek olarak 10 bin metrekarelik ilave depo yatırımının çok kısa zaman sonra tamamlanacağını ifade etti.

Daha fazla motor gücü, daha yüksek tork ve daha iyi bir ticari hız ile operasyonların sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildiğini belirten Cömert, “Renault Trucks ile iş birliğinin karlılığımıza önemli bir katkı sağladığını düşünüyoruz. 20 araçlık bu yeni alımımız, ‘Renault Trucks Excellence Bakım Onarım Servis Kontratı’ avantajlarını da kapsıyor. Başlangıç olarak ilk 3 yıllık operasyonlarımızı kapsayacak bu servis kontratı sayesinde, optimum yönetim maliyeti elde etmeyi ve karşılaşılabilecek olası riskleri sıfıra indirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Delepine: “Türkiye Renault Trucks için en önemli 3 ülke arasında”

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sebastien Delepine ise teslimat töreninde yaptığı açıklamada; “Sertrans, sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da alanında pek çok yeniliği lojistik sektörüne kazandıran çok önemli bir firma. Sektöründe pek çok yenilikte ilk adımı atan Sertrans, uzun zamandır Renault Trucks ile filosunu güçlendiriyor. Biz de Renault Trucks olarak hem satış, hem de satış sonrası desteğimizle her zaman kendilerinin yanında durmaya çalışıyoruz. Sertrans’ın Euro 6 standartlarındaki yeni araçlarıyla hem performans hem de işletme maliyetleri yönünden daha da fazla verim alacaklarına inanıyoruz. Eminiz ki karşılıklı güven üzerine kurulmuş iş birliğimiz daha uzun yıllar devam edecek” dedi.

Delepine, deneyimli bir ekip ve güçlü bayi ağı ile hizmet verdikleri Türkiye pazarına büyük önem verdiklerini ve Türkiye’nin Renault Trucks  için en önemli 3 ülke arasında olduğunun da altını çizdi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...