Ana Sayfa Manşet SSAB’nin My Inner Strenx Programının Türkiye’deki İlk Üyesi Güven Oldu

SSAB’nin My Inner Strenx Programının Türkiye’deki İlk Üyesi Güven Oldu

SSAB’nin My Inner Strenx Programının  Türkiye’deki İlk Üyesi Güven Oldu

My Inner Strenx marka programlarının detaylarını 2016 Beton Fuarı’nda gerçekleştirilen basın lansmanında tanıtan SSAB, Strenx’e özel geliştirilen program olan My Inner Strenx’in Türkiye’deki ilk üyesi olan Güven Makina’ya sertifikasını törenle teslim etti.

Programın detaylarını 2016 Beton Fuarı’nda gerçekleştirilen basın lansmanında anlatan SSAB Türkiye Pazarlama Müdürü Emre Aytaç dünyada 25 üyeye ulaşan My Inner Strenx’in Türkiye’de de ilgi uyandırmaya başlamasından mutluluk duyduklarını ifade etti.

Aytaç, ‘Farklı birçok sektörde karşılaştığımız marka programlarının özel çelik sektöründeki ilk ve tek uygulayıcısı olarak, pazarlama alanında da güçlü olduğumuzu vurguluyoruz. Bir marka geleneği haline getirdiğimiz programların son kullanıcı ve paydaşlar nezdinde güven duygusu oluşturması satış kısmını da oldukça destekleyen bir unsur… Biz bu programlar ile hizmetlerimizi daha kaliteli hale getirirken müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap veren program ortakları oluşturuyoruz. Programa dahil olan üyeler sıkı bir denetim sürecinden geçerek program üyesi olabiliyor. Programa üye olduktan sonra da denetimlerimiz aralıksız devam ediyor. Bizim hizmet kalitemizin devamlılığı adına oluşturduğumuz marka programlarımız bu açıdan ayrı bir öneme sahip.” şeklinde konuştu.

Başarılı bir süreçle ilerleyen ve Türkiye’de 20 üyeye ulaşan Hardox In My Body’nin ardından yeni ürün Strenx’e özel geliştirilen My Inner Strenx programının Türkiye’deki ilk üyesi Güven, marka sertifikasını 2016 Beton Fuarı’nda gerçekleştirilen lansmanda SSAB Bölge Satış Müdürü Halim Karaoğlan’dan teslim aldı.

Kirmit: “My Inner Strenx markamıza olan güveni pekiştirecek”

Aynı zamanda Hardox In My Body üyesi de olan Güven Genel Müdürü Mehmet Kirmit, lansmanda programa dahil olma süreçlerini şöyle anlattı: “Özel çelikte kaliteli ürün sunmasının yanı sıra satış sonrası destek ağı ile de fark yaratan SSAB ile uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Bu çelikleri temin ederek silobas, damper ve transmikser imalatında kullanıyoruz. SSAB bizim ciddi bir iş ortağımız. Tedarik süresi, fiyat ve kalite anlamında bizim beklentilerimize en yakın firma olarak kendi alanının lideri SSAB’yi görüyoruz. SSAB’den tedarik ettiğimiz yüksek dayanımlı çelikler sayesinde üretilen araçların boş ağırlığını azaltıp araç yükleme kapasitesini maksimum seviyelere çıkarma imkanına sahibiz. SSAB’nin satış sonrasında teknik destek ekibiyle de yakın ilişkiler içinde olmamız bizim için önem arz ediyor. Bu sebeple SSAB ile çalışmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Yeni dahil olduğumuz My Inner Strenx programının, üretim gücümüzü maksimuma çıkarması ile birlikte marka bilinirliğimizi ve markamıza olan güveni de pekiştireceğine inanıyoruz. Üyeliğimiz konusunda ilk tepkilerin de olumlu olması sebebiyle verdiğimiz karardan oldukça memnunuz.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam