Ana Sayfa Treyler Talson Hollanda Teknik Karayolu Taşımacılığı Derneği İle Bir Araya Geldi

Talson Hollanda Teknik Karayolu Taşımacılığı Derneği İle Bir Araya Geldi

Talson Hollanda Teknik Karayolu Taşımacılığı Derneği İle Bir Araya Geldi

2003 yılından bu yana Tırsan bünyesinde yer alan Hollanda’nın lider kutu treyler üreticisi Talson, geçtiğimiz günlerde Hollanda’nın Teknik Karayolu Taşımacılığı Derneği (Technical Road Transport Association – TRTA) ile bir araya gelerek işbirliği olanaklarını değerlendirdi.

1982 yılında kurulan TRTA, bir dizi önde gelen treyler kiralama şirketi ile treyler ve konteyner şasi filosu sahibi tarafından kuruldu. Derneğin amacı, bu kuruluşların AB’de kayıtlı ekipmanlarının yasal ve teknik koşullarıyla ilgili olarak dernek üyelerinin menfaatlerini temsil etmek olarak belirlemiş.

Gerçekleşen toplantıda Talson, dernek üyelerinin FNA tipi treylerler ve ATP sertifikasına ilişkin sorularını yanıtlama fırsatı buldu. Toplantı, Talson ve TRTA arasında eskiye dayanan işbirliği neticesinde gerçekleşti. 2007 yılında, 25. kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde TRTA, Avrupa’nın önde gelen treyler ve treyler parçası üreticilerine ilişkin yürüttüğü bir çalışma kapsamında Talson treylerlerin de üretildiği Tırsan Adapazarı tesislerini ziyaret etmişti.

Merkezi Hollanda’nın Venlo şehrinde bulunan Talson, Hollanda’nın lider kutu tipi treyler üreticisidir. İntermodal taşımacılık çözümleri odaklı Talson’un geniş ürün yelpazesi içerisinde tekstil, dağıtım ve hava kargo tipi kutu treylerler yer almaktadır. Talfix®, TalDrive® ve TalStep® gibi kullanım kolaylığı için geliştirilmiş teknoloji patentlerine sahip olan hafif tasarıma sahip olan Talson treylerler, yükleme operasyonlarında maksimum verimliliği sunmak üzere 3.030 mm iç net yüksekliğine ulaşıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...