Ana Sayfa Treyler Talson’dan DHL’e Kayar Tabanlı Treyler Teslimatı

Talson’dan DHL’e Kayar Tabanlı Treyler Teslimatı

Talson’dan DHL’e Kayar Tabanlı Treyler Teslimatı2003 yılından bu yana Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın pazar lideri hava kargo treyleri üreticisi Talson, geçtiğimiz günlerde DHL Aviation şirketine Talson TAM TAL iki dingilli hava kargo tipi kutu treyler teslim etti. DHL Aviation, dünyanın en büyük lojistik şirketi olan Deutsche Post’un bağlı kuruluşlarından DHL Express’in hava kargo şirketi olarak faaliyet gösteriyor. .

Talson TAM TAL iki dingilli hava kargosu treylerleri, hava kargolarının kolayca elleçlenebilmesi için tasarlanmış. Paslanmaya karşı 10 yıl garantili kataforez (KTL) kaplı hafif şasi üzerine inşa edilen TALSON TAM TAL rijit üstyapısı ve patentli teknolojileriyle hava kargosu taşımacılığında benzersiz verimlilik sunuyor. İç net yüksekliği 2.750 mm, gabarisi 4.000 mm olan Talson TAM TAL optimum yükleme alanına sahip.. Lastik ebadı 385/55/22,5 olan Talson TAM TAL’in deve boynu yüksekliği ise 1.150 mm.

TALSON TAM TAL hızlı ve kolay yükleme ve boşaltma için 5 sıralı kayar tabanla donatılmış. Yük güvenliğini artırmak için, sürücü unutsa bile araç hareket ettiği anda kayar taban silindirlerini otomatik olarak indiren Otomatik İndirme Fonksiyonu standart olarak sunuluyor.

Talson TAG FNA standart olarak Avrupa Birliği’nin üstyapı ve yük güvenliği mevzuatı olan Code EN 12642 XL standardına sahip.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...