Ana Sayfa Manşet Tek Speed’e 17 Adet Tırsan Perdeli Mega

Tek Speed’e 17 Adet Tırsan Perdeli Mega

Tek Speed’e 17 Adet Tırsan Perdeli Mega
Ağır ticari araç ve treyler sektöründen zor bir yıl olmasına rağmen satış ve pazarlama faaliyetlerine ağırlık veren Tırsan, yurtdışındaki başarısının yanı sıra yurtiçindeki teslimatlarına hızla devam ediyor.

Tırsan, Tek Speed Uluslararası Nakliyat’a Uluslararası Logitrans Transport ve Lojistik Fuarında düzenlenen törende,17 adet Tırsan Perdeli Mega semi-treyler teslim etti. Firmanın filosunda şu anda toplamda 37 adet Tırsan treyler bulunuyor

Gerçekleştirilen araçların teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Tek Speed Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tekin ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı.

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “Bugün benim için çok özel bir gün, bunun öncelikli nedeni taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olan, Kayseri merkezli Tek Speed Uluslararası Nakliyat’a teslimat töreni geçekleştiriyor olmamızdır. Hüseyin Bey ile yıllardır süren dostluğumuzun ve karşılıklı olarak devam eden olumlu iş birliğimizin, ileriki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Tek Speed Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tekin yaptığı açıklamada; “Firma olarak Tırsan’ı tercih etmemizin öncelikli nedenlerinin başında, Tırsan markasına duymuş olduğumuz güven, yüzde 100 yerli sermaye olması ve her koşulda firmamıza vermiş olduğu kaliteli hizmetleridir” dedi.

Güler Tırsan Hafif Perdeli ile Daha Fazla Kapasiteye Ulaşıyor

Güler Tırsan Hafif Perdeli ile Daha Fazla Kapasiteye Ulaşıyor

Tırsan, Güler Nakliyat’a 10 adet Tırsan Perdeli Hafif Maksima Plus teslimatı gerçekleştirdi. Son teslimatla Güler Nakliyat’ın filosundaki Tırsan Hafif Maksima Plus model treyler sayısı 70’e toplam Tırsan treyler sayısı ise 190 adede ulaştı.

Tırsan Adapazarı Fabrikası’nda gerçekleştirilen teslimat töreninde, Güler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Güler ve Tırsan Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek hazır bulundu.

Güler Nakliyat’ın, Tırsan Perdeli Hafif Maksima Plus’ı (T.SCL X+) tercih etmesindeki en büyük etken, aracın 6.200 kg boş ağırlığı sayesinde standart bir araca göre bir tondan fazla, toplamda 27 tona ulaşan yük taşıma kapasitesi oldu.

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezinde geliştirilen T.SCL X+, ISO 1726-2 normlarına uygun özel tasarımlı şasisinde kullanılan yüksek mukavemetli QSTE kalite çelik sayesinde sağlamlıktan ödün vermeyecek şekilde üretiliyor. Treylerin hafifliği, taşıma kapasitesinde sağladığı avantajın yanı sıra, araç boşken yakıt tasarrufunu artırırken, lastik aşınımını da azaltıyor. Treylerin şasi ve tüm çelik komponentleri çinko tri-elektron metoduyla KTL kaplı olduğundan paslanmaya karşı 10 yıl garanti altında.

Uluslararası taşımacılıkta zorunlu olan Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip olan T.SCL X+, televre üzerinde her biri 2,5 ton yük kapasitesine sahip 236 adet yük bağlama noktası bulunan K-Fix Yük Güvenlik Sistemi sayesinde farklı yüklerin güvenle taşınabilmesi için kolay ve esnek yük emniyeti sunuyor.

Tırsan Fabrikasına Dünyanın Dört Bir Yanından Misafir

Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler üreticisi olan Tırsan, Adapazarı fabrikasında yurtdışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Kässbohrer Macaristan Bayisi TTC M1 Budapest Kft. ve İsrail Bayisi Automotive Industries T.R (2013) Ltd. müşterileri Tırsan Adapazarı fabrikasını gezerek üretim süreçleri ve ürünler hakkında bilgi aldılar.

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, 7 Aralık Perşembe günü Kässbohrer Macaristan Bayisi TTC M1 Budapest Kft.’den 14 ziyaretçiyi, 14-15 Aralık tarihlerinde ise İsrail Bayisi Automotive Industries T.R (2013) Ltd.’den 11 misafirini Tırsan Adapazarı Fabrikasında ağırladı. Farklı ürün gruplarından oluşan treylerlerini 55’ten fazla ülkeye ihraç eden Tırsan’ın Adapazarı üretim tesislerini gezen ziyaretçiler, üretim süreçleri hakkında bilgi alırken, sergilenen K.SHG.L, K.SLS 3,  K.SCS.M,  K.STC 30,  K.SPL, K.SPW 0N, K.SPW 3N, K.SHF.S ve K.SLA 3 araçlarını incelediler.

Güney Koreli Bayi Tırsan Fabrikasında

Türk treylerinin dünyaya açılan kapısı Tırsan Adapazarı fabrikası, yurtdışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kässbohrer Güney Kore Bayisi SURIM P.M.C ve müşterileri 21-23 Aralık tarihleri arasında Tırsan Adapazarı Fabrikası treyler üretim tesisini gezerek üretim süreçlerini ve en son teknoloji ile üretilen ürünleri incelediler.

Gerçekleşen organizasyonda, 55’ten fazla ülkeye ihracat yapan Tırsan’ın Adapazarı üretim tesislerini gezen SURIM P.M.C bayisi ve ziyaretçileri Avrupa’nın en modern ve en yüksek kapasiteli fabrikalarından biri olan toplam 365.000 metrekare alan üzerine kurulu treyler üretim tesisini gezerken fabrika hakkında detaylı bilgiler aldılar. Ayrıca ziyaretçiler yapılan ziyarette sergilenen K.SPL, K.SHG.L ve K.SLL 2 araçlarını yakından inceleme fırsatı buldular.

Tırsan, yapılan fabrika ziyaretlerinde yurtdışından gelen misafirlerinin Tırsan üretim süreçleri ve Ar-Ge altyapısı hakkında detaylı bilgiler edinmesini amaçlamaktadır. Fabrikanın çalışma prensipleri ve sistemini öğrenen bayiler ise sistemin nasıl işlediğini bildikleri için müşterilerinden gelen araç siparişlerini bu bilgiler doğrultusunda vermektedir.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam