Ana Sayfa Yan Sanayi Thermo King 2015 Stratejilerini Bayileriyle Birlikte Belirledi

Thermo King 2015 Stratejilerini Bayileriyle Birlikte Belirledi

Thermo-King
2015 yılında satış grafiği ve pazar payını daha da yukarılara taşımak isteyen Thermo King yetkili satıcıları, 2015 yılı stratejilerini belirlemek için bir araya geldi. İzmir’de gerçekleşen Thermo King Yetkili Satıcılar toplantısına 14 bayiden toplam 16 kişi katıldı.

Doğuş Otomotiv Thermo King Genel Müdürü İlhami Eksin, aynı amaç için bir araya gelmiş ekipler olarak markalarını en üst noktaya çıkartmayı amaçladıklarını söylerken sözlerine şöyle devam etti; “Thermo King olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi arzu ediyoruz. Bu noktada sahada olan  arkadaşlarımız ile Thermo King müşterilerine  en iyi hizmeti nasıl veririz diye fikir alışverişinde bulunuyoruz. Burada yaratılan sinerjinin müşterilerimize ve markamıza olumlu yönde yansıyacağına inanıyoruz”

Doğuş Otomotiv Thermo King Marka Müdürü Suna Türk ise toplantı sonucu 2015 yılı yol haritalarını çizdiklerini belirterek “Thermo King’in başarılarında büyük pay sahibi olan Yetkili satıcılarımız ile bir araya gelerek 2014 yılını değerlendirerek, 2015 yılı stratejilerimizi belirledik. Yetkili satıcılarımızın görüş ve önerilerini dinleme fırsatı bulduk. Biz de onlardan beklentilerimizi aktardık. Amacımız 2015 yılında sahada, her an müşterilerimizin yanında olmak. Onları dinlemek, doğru ürün için tavsiyelerde bulunmak, sorunlarına en doğru çözümü üretmek” şeklinde konuştu.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam