Ana Sayfa Manşet TIRSAN Ankara’da Ford Bayisi Başer Otomotivle İşbirliği Yaptı

TIRSAN Ankara’da Ford Bayisi Başer Otomotivle İşbirliği Yaptı

TIRSAN Ankara’da Ford Bayisi Başer Otomotivle İşbirliği YaptıAğır ticari araç bayileriyle yaptığı işbirlikleriyle satış ve servis ağını genişleten TIRSAN, Ankara’da Ford’un Türkiye çapındaki en büyük bayisi BAŞER Otomotiv ile işbirliği yaptı.

Treyler sektörünün önde gelen kuruluşlarından TIRSAN, Ford bayisi olarak hizmet veren Başer Otomotiv ile bayilik anlaşması imzaladı. İmza töreni Başer Otomotiv’in 4S konseptiyle yenilenen Gölbaşı’ndaki tesisinde gerçekleştirildi.

Törende bir konuşma yapan TIRSAN Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Başer Ailesi bu sektörde hem duruşuyla hem de müşteri memnuniyetiyle sektörün en önemli kuruluşlarından birisi olmuştur. Değişen ticari koşullara uygun olarak yeniden yapılanması ve müşteri ihtiyaçlarına daha donanımlı cevap verebilecek şekilde yeni tesisler ile sektöre hizmet vermesi iş azminin çok önemli bir göstergesidir” dedi.

TIRSAN ve Başer Otomotiv işbirliği ile bölge müşterilerinin kazanacağını açıklayan Çetin Nuhoğlu sözlerine şöyle devam etti: “4S konsepti müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan en önemli kilometre taşıdır.  Eğer bir yatırım malı üretiyorsanız bir yatırım malını satıyorsanız bu yatırım malının arkasında durmak en önemli kriterdir. ‘Aracınızı alın ihtiyacınız olduğu dönemde onu kullanın ama yeni modele ihtiyacınız olduğu zaman bu aracı ne yapacağım’ diye düşünmeyin. Bugün artık hepimizin söylediği bir şey var, o da şu; ‘rekabet gerçekten çok acımasız’ rekabette müşteri memnuniyetini sürdüremezseniz müşteriye avantajlı yaptığı iş için ona fırsat yaratacak onun rekabetçi yapacak yeni yaklaşımlar getiremezseniz ayakta kalamazsınız. Artık bugün finansmandan tutun bir az önce söylediğim 2. el aracı almay, uzun dönemli bakım hatta kiralamaya kadar her şeyi sunmak zorundasınız. Artık müşteri çekici ve treyleri ayrı ayrı almak, servisini de farklı noktalarda yaptırmak istemiyor. Bu serviste hem çekici hem treyler servisleri hem yedek parça açısından da tek yerde hizmet verebilecektir. TIRSAN olarak Ford bayisi Başer Otomotiv ile bu bölgede önemli başarılara imza atacağız. Hem Ford hem de TIRSAN ailesi olarak müşterilerimizin bize ulaşabileceği konumda olmaya çok önem veriyoruz. Bu birlikteliğin sektör için çok önemli bir birliktelik olduğunu belirterek, işbirliğimizin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Başer “Zirvede Kalmanın Temelinde Mutlu Müşteri Tablosunun Yattığına İnanıyoruz.”

İmza töreninde konuşma yapan BAŞER Otomotiv Genel Müdürü Veysel Başer ise Ford Otosan bayileri arasında ağır ticari araç segmentinde 9 yıldır lider olduklarını söyleyerek zirvede kalmanın temelinde mutlu müşteri tablosunun yattığına inandıklarını kaydetti. Müşteri ve hizmet kalitemizi daha üst seviyeye çıkarmak hedefiyle tesisimizi teknolojik ekipmanlar ile donatarak, bu yeni yapılanma ile birlikte eskiden ayrı ayrı yürütülen satış, servis, yedek parça, ikinci el hizmetlerini birleştirdik. Bu gün de hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek treyler sektöründe lider TIRSAN ile imza töreni için toplanmış bulunuyoruz. Artık çekici müşterilerimize TIRSAN treyler ürünlerini de aynı noktada sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile kendini ispat etmiş lider marka TIRSAN ile yapmış olduğumuz bu anlaşma ile daha da güçleneceğiz ve müşterimize daha da kapsamlı hizmet vereceğiz” dedi.

25 Bin Metrekare Alanda Hizmet Verilecek

Başer Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Müdürü (SSH) Mustafa Danacı ve Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Mustafa Yılmaz, Başer Otomotiv Gölbaşı şubesinin 7 bin 500m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 25.000m² alan üzerine kurulduğunu belirterek, 60 personel ile ağır ticari araç müşterilerine hizmet verdiklerini ifade etti. Müşteri memnuniyetine önem verdiklerinin altını çizen Danacı, “Mevcut yedek parça stoklarımıza ilave olarak TIRSAN için de yedek parça deposu oluşturduk. Bu konudaki hedefimiz müşterimizin sorununu en kısa sürede çözerek servisten mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

İlk Teslimatlar Nurol İnşaat ve Kılıçoğlu Alçı Taşımacılık Firmalarına Yapıldı

Konuşmaların ardından gerçekleşen teslimat törenlerinde Nurol İnşaat Tic. A.Ş’den İkmal Müdürü Hasan Fehmi Kazancı’ya Kässbohrer Lowbed ve Kılıçoğlu Alçı Taşımacılık Nakliyat’ın sahibi Veysel Kılıç’a TIRSAN Damper teslimatı yapıldı.

Teslimat töreninde TIRSAN araçlarının tercih sebebini kalite olarak özetleyen Kılıçoğlu Alçı Taşımacılık Nakliyat’ın sahibi Veysel Kılıç ‘TIRSAN Damper’i kalitesi ve performansı nedeniyle tercih ettik. Yeni alımlar da planlıyoruz ve TIRSAN Damper ile devam edeceğiz. TIRSAN sektörde kalite ve güveni temsil ediyor. Yatırımımızı kalite ve güvene yapmış olduk’ dedi.

Nurol İnşaat Tic. A.Ş.’yi temsilen törene katılan İkmal Müdürü Hasan Fehmi Kazancı da ‘Kässbohrer Lowbed’ler sağlamlığı ve kalitesi ile bildiğimiz araçlardır. Satınalma kararımızı verirken arkasında TIRSAN güvencesi olan Kässbohrer Lowbed’i seçmek hiç zor olmadı’ dedi.

TIRSAN Ankara’da Ford Bayisi Başer Otomotivle İşbirliği Yaptı
TIRSAN Ankara’da Ford Bayisi Başer Otomotivle İşbirliği Yaptı

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...