Ana Sayfa Güncel Haberler Mercedes’ten Eyüp Lojistik’e 150 adet Axor 1840 Teslimatı

Mercedes’ten Eyüp Lojistik’e 150 adet Axor 1840 Teslimatı

Reklam

Mercedes’ten Eyüp Lojistik’e 150 adet Axor 1840 TeslimatıMercedes-Benz Türk, temelleri 1936 yılında Gaziantep’te atılan Eyüp Lojistik ile uzun yıllara dayanan iş birliğini 150 adetlik Mercedes-Benz Axor 1840 satışıyla güçlendirdi.

Türkiye’nin en önemli lojistik firmalarından biri olan Eyüp Lojistik, yeni teslim aldığı150 adet Mercedes-Benz Axor 1840 çekici ile araç parkındaki Mercedes-Benz marka kamyon sayısını 380’e yükseltti.

İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen teslimat törenine Eyüp Lojistik’ten Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Karahan katılırken, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, Kamyon Filo Satış Müdürü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk Truckstore Kamyon Satış Müdürü Tolga Bilgisu, Gelecek Otomotiv Diyarbakır Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ ve Gelecek Otomotiv Genel Müdürü Aziz Batgi katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, tören sırasında yaptığı konuşmada “Mercedes-Benz Türk, araç satışlarında ikinci el araç alım satımı, servis, finansman ve sigorta hizmetleri de sunmaktadır. Eyüp Lojistik’in filo alımına da TruckStore, servis, finansman ve sigorta hizmetleri dahil edilmiş ve paket anlaşma yapılmıştır. Bu paket anlaşma sayesinde müşterimiz araçları kullandığı süre boyunca oluşacak işletme maliyetlerini net bir şekilde hesaplayabilecek ve tüm bu hizmetleri tek bir çatı altında almanın getirdiği sinerjiden faydalanabilecektir” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Bayii Gelecek Otomotiv Diyarbakır Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ ise tören sırasında yaptığı konuşmada, “Gelecek Otomotiv olarak bu dev anlaşmanın gerçekleşmesine katkımız olduğu için gurur duyuyoruz ve bu araçların Eyüp Lojistik’in iş hacminin büyümesine destek olmasını diliyoruz” dedi.

Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ise konuşmasında, Eyüp Lojistik olarak sektördeki faaliyetlerini sürdürürken Mercedes-Benz’in yeni çekicileri sayesinde lojistik alanında daha da güçleneceklerine inandığını, hem Mercedes-Benz kamyonlara hem de Mercedes-Benz Türk’e olan güvenlerinin bu satış anlaşmasında etkili olduğunu dile getirdi. Bartık aynı zamanda Gelecek Otomotiv Diyarbakır Bayii çalışanlarına satış sürecinde sağladıkları kolaylık ve müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerini iletti ve Mercedes-Benz Axor araçların sağladığı yüksek hacimli taşıma kapasitesi, düşük yakıt sarfiyatı ile Türkiye ve Avrupa karayolu taşımacılık faaliyetlerinde daha rekabetçi daha çevreci bir şirket olacaklarını sözlerine ekledi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR