Ana SayfaTreylerTırsan Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’ın Tercihi Oldu

Tırsan Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’ın Tercihi Oldu

Tırsan; Hatay merkezli Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’a 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan, Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimat törenine son sürat devam ediyor. Son olarak Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık firmasına yaptığı teslimat törenine; Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Raif Ay, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Emin Dilovan Kınay katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan; Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Raif Ay, “1994 tarihinde kurulmuş olan Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık sektöre damgasını vurmanın haklı gururunu üzerinde taşımaktadır. Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Bu amaçla müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda sektörün öncüsü olan Tırsan ile iş birliği içerisinde bulunmaktan çok memnunuz” dedi.

Treyler Yatırımlarımızda Her Zaman Tek Tercihimiz Tırsan

Yaptıkları yatırımı değerlendiren Ay, “Filomuzda, her zaman en donanımlı ve verimli ekipmanları kullanıyoruz. Bundan dolayı treyler yatırımlarımızda her zaman tek tercihimiz Tırsan. Firmamız; kara, komple yük, parsiyel, proje, gabari ve ağır tonajlı taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tırsan araçlarının sahip olduğu 4 farklı seviyeli çatı kaldırma sistemi ile aracı, farklı iç net seviyelerinde kullanabiliyor. Böylece, operasyonel olarak da yükleme ve boşaltma kolaylığı elde ederek, zamandan da hacimden de tasarruf elde ediyoruz. Öte yandan Tırsan araçlarının yüksek ikinci el değeri sayesinde alırken de satarken de kazanıyoruz. Tırsan’ın firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. Tırsan ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizin ilerleyen dönemlerde de artarak devam edeceğine inancımız tam” açıklamalarında bulundu.

Teslimat töreninde Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’a teslimatı yapılan Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, “Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’ın 25 adetlik Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarını özellikle tercih etme nedeni, müşterilerimizin araçta bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde, yüklerini güvenli şekilde taşıyor olabilmeleridir. Öte yandan aracın şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır. Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’ın filo yatırımında yine Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyor ve başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Taşkala Lojistik Filosuna 5 Adet MAN Çekici Kattı

Gaziantep merkezli Taşkala Lojistik 2024 araç yatırımı kapsamında filosunu 5 adet MAN TGX 18.520 çekici ile güçlendirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’de 2024 yılı...