Ana Sayfa Manşet TIRSAN’dan Yılın Son Döneminde Teslimat Yağmuru

TIRSAN’dan Yılın Son Döneminde Teslimat Yağmuru

TIRSANYüzde 9,2 daralan Türkiye treyler pazarında satış adetlerinde yüzde 62 büyüme kaydeden Tırsan, yılın son ayını gerçekleştirdiği çok sayıdaki teslimat törenleriyle geçirdi.

TAİD verileri göre 2012 yılının ilk 11 aylık döneminde yüzde 31,5 pazar payına sahip olan Tırsan, 2013 yılının aynı döneminde yüzde 40,2 pazar payı elde etti. Tırsan yılın son döneminde gerçekleştirdiği çok sayıdaki teslimat ile dikkat çekti.

Aziziye Transport 2 adet DAF XF105.460 Optimizer’ı ve 2 adet TIRSAN Yeni Nesil Perdeli Mega Semi-Treyleri DAF-TIRSAN Otomotiv Samandıra lokasyonunda düzenlenen törende teslim aldı. Tören Aziziye Transport Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Türkoğlu ve DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Koordinatörü Lale Bayoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

Aziziye Transport

Aziziye Transport

Aziziye Transport Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Türkoğlu törende yaptığı açıklamada ‘DAF çekicileri yüksek kalitesi sayesinde sağladığı performans ve yakıt tüketiminde sağladığı büyük avantajlar nedeniyle tercih ediyoruz’ dedi. Türkoğlu ‘Tırsan’ın satış sonrası servislerinde uzman personeller tarafından verilen hizmetler, hızlı çözümler sunabilmeleri ve her konuda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurulmaları bizim için çok önemlidir. dedi.

Eker Uluslararası Taşımacılık

Eker Uluslararası Taşımacılık 3 adet DAF XF105.460 Optimizer’ı ve 3 adet Tırsan Yeni Nesil Mega Semi-Treyler’i Samandıra lokasyonunda düzenlenen törende teslim aldı. Törene Eker Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü Bülent Eker ve DAF-TIRSAN Otomotiv Araç Satış Koordinatörü Hasan Özbayrak katıldı.

Eker Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü Bülent Eker,Tırsan ürünlerini daha önce de kullandığımız için Tırsan kalitesinden oldukça memnunuz. Filo sayımız 30 ve bunların 30’u da Tırsan semi-treyler araçlardan oluşmaktadır’ dedi.

Medetoğulları Uluslararası Taşımacılık

Medetoğulları Uluslararası TaşımacılıkMedetoğulları Uluslararası Taşımacılık 11 adet DAF XF105.460 Optimizer’ı ve 5 adet Tırsan Yeni Nesil Perdeli Maxima+ Semi-Treyler’i Samandıra lokasyonunda düzenlenen törende teslim aldı. Tören TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Koordinatörü Lale Bayoğlu; Medetoğlulları Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Asım Medetoğlu, Genel Müdürü Ömür Medetoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Medetoğlu’nun  katılımı ile gerçekleşti.

Medetoğulları Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü Ömür Medetoğlu gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada “Firmamız kurulduğu günden bu yana İran ve Azerbaycan hattına hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak ağır tonajlı iş makinaları taşımaktayız, bunun için lowbed ve çekici yatırımlarımız var. DAF çekicilerini tercih ettik, çünkü yakıt ekonomisinde sunduğu avantaj, satış sonrası hizmet kalitesi ve 2. el değerinin yüksek olmasının bizi memnun ediyor” dedi.

Sözbir Lojistik

Sözbir LojistikSözbir Lojistik 5 adet DAF XF 105.460 Optimizer ve 15 adet Tırsan Yeni Nesil Brandalı Maxima+ Semi-Treyler araçlarını Samandıra lokasyonunda düzenlenen törenle teslim aldı. Tören Sözbir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Suat Düzen, Yönetim Kurulu Üyesi Altan Düzen ve DAF-TIRSAN Otomotiv Hadımköy Satış Temsilcisi Tugay Babataş’ın katılımı ile gerçekleşti.

Sözbir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Suat Düzen, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı “Tırsan markası ise tartışılmaz sektördeki en iyi treyler üreticisi. Firma olarak kaliteli araçlarla en iyi sunmak için tabii ki Tırsan ile çalışmaya devam edeceğiz.”

Aktifsped Uluslararası Nakliyat

Aktifsped Uluslararası Nakliyat

Aktifsped Uluslararası Nakliyat’a satışı yapılan 10 adet DAF CF 85.460 ve 15 adet Tırsan Tank Konteyner Şasi için teslimat töreni Comvex Ticari Araçlar fuarında Tırsan standında gerçekleştirildi. Törende Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman, Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur hazır bulundu.

Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman, gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada “ADR mevzuatına uygun tank konteyner şasi satın almak bizim için çok önemli. Çünkü 2014 başından itibaren, tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması sırasında araçların ADR mevzuatına uygun olması hakkındaki denetimler artacak ve cezai yaptırımlarla kontrol edilmeye başlanacak. Bizde tank konteyner şasi araçlarımızda sıvı, gaz ve tehlikeli maddelerin yasal mevzuata uygun şekilde taşımasını gerçekleştirmek istedik ve Tırsan’ı tercih ettik” dedi.

Meytaş Taşımacılık

Meytaş TaşımacılıkMeytaş Taşımacılık 5 adet DAF XF 105.460 Optimizer ve 7 adet Tırsan Yeni Nesil Perdeli Maxima+ araçlarını Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’tan teslim aldı.

Meytaş Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Yumurtacı, gerçekleşen teslimat töreninde DAF ve Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Şu anda filomuzda 21 adet DAF çekici ve 15 adet Tırsan treyler bulunmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde de DAF-TIRSAN Otomotiv ile işbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Aylar Uluslararası Nakliyat

Aylar Uluslararası Nakliyat Aylar Uluslararası Nakliyat 11 adet DAF XF105.460 Optimizer’ı ve 16 adet Yeni Nesil Brandalı Maksima+’ı Samandıra lokasyonunda düzenlenen törende teslim aldı. Gerçekleştirilen törene Aylar Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Behsat Ay ve DAF-TIRSAN Otomotiv Servis Müşteri Danışmanı Cenk Algül katıldı.

Monde Grup

Monde GrupMonde Grup 50 adetlik DAF CF85.460 çekici siparişinin 30 adetini ve 30 adet Tırsan Perdeli Hafif Semi-Treyler’i Samandıra lokasyonunda düzenlenen tören ile teslim aldı. Tören TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Monde Grup Genel Müdürü Mustafa Beyazıt Kocaman ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Hüseyin Ok’un katılımı ile gerçekleşti.

Monde Grup Genel Müdürü Mustafa Beyazıt Kocaman, gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada “Firma olarak daha önce de DAF ve Tırsan markalarının ürünlerini kullandık ve araçların kaliteli olmasının uzun vadede artılarını gördük. Yatırımlarımızı uzun soluklu düşündüğümüz için DAF ve Tırsan markası ile yola devam etmeye karar verdik” dedi.

Eyüp Lojistik

TIRSAN bayisi DAF-TIRSAN Otomotiv’in gerçekleştirdiği satışın teslimat töreni TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eyüp Lojistik Uluslararası Nak. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Eyüp Bartık törende yaptığı konuşmada “Tırsan, kalitesi ile tüm rakiplerinden farklı bir noktadadır. Gururla söyleyebilirim ki, şu anda filomuzun tamamı Tırsan araçlarından oluşmaktadır. Tüm teknik analizleri yaptık, lastik ve yakıt maliyetlerini inceledik. Filomuzun tamamını Tırsan yaptık. Bugün 500’den fazla treylerimiz var” dedi.

Törende Eyüp Lojistik ile uzun yıllar önce başlayan işbirliklerinin devam etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu “Eyüp Lojistik ülkemizin önde gelen lojistik firmalarından biridir ve gerek sunduğu hizmet kalitesi ve gerekse tecrübeli yönetim kadroları ile sektörde fark yaratmaktadır. Filosunun tamamının Tırsan treylerlerinden oluşması ve yeni yatırımlarında da tekrar bizi tercih etmesi gurur vericidir” dedi.

Hilal Trans

Hilal Trans Uluslararası Nakliyat, FiloTIR Araç Satış ve Kiralama A.Ş.’den kiralamasını yaptığı 15 adet DAF XF105.460 Optimizer ve 18 adet Yeni Nesil Perdeli Mega Semi-Treyleri Tırsan Samandıra’da düzenlenen tören ile teslim aldı. Törende Hilal Trans Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Küçükçakır ve FiloTIR Satış Sorumlusu Bahadır Demir hazır bulundu.

İbrahim Küçükçakır FiloTIR ile 15 adet DAF XF çekici ve 18 adet Yeni Nesil Perdeli Mega kiralaması yapma nedenlerini şu şekilde aktardı “FiloTIR hizmetinin bize sağlamış olduğu avantajlar oldukça fazla; finans zorluğu yaşamadan araçları kiralayabilmemiz, araçların sigortalı olması, tüm bakım onarım masraflarının FiloTIR’a ait olması çok önemli avantajlardır. DAF bizim bu yola çıkarken ilk başladığımız markadır. Dünyaca tanınmış bir marka olduğu için tabi ki filomuzda DAF araçlarının olmasını her zaman istiyoruz” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...