Ana Sayfa Manşet TX-Trailerguard İle Gerçek Zamanlı İzleme Sağlanıyor

TX-Trailerguard İle Gerçek Zamanlı İzleme Sağlanıyor

TX-Trailerguard İle Gerçek Zamanlı İzleme SağlanıyorBir Wabco şirket olan of Transics International, gelişmiş filo yönetim çözümü olan ı piyasaya sundu. Lojistik şirketinin yanı sıra çekici, treyler, yük ve taşeron taşımacılar için tam bir çözüm sağlayan TX-Trailerguard, treylerin gerçek zamanlı olarak izlenmesini ve sürücü ve çekiciye de dair bütün ilgili verinin filo yöneticinsin masasındaki bilgisayara aktarılmasını sağlıyor.

Treylerle ilgili olarak, aks yükü, lastik basıncı, frigorifik treyler içindek sıcaklık, kapıların durumu ve diğer operasyonel bilgiler doğrudan ofise; Transics’in ofis yazılımı olan TX-Connect’e gerçek zamanlı olarak transfer ediliyor.  Bu şekilde filo yöneticileri tekrarlanan aşırı yükleme, yapısal eksik kullanım ve uygun olamayan sürücü davranışı gibi potansiyel sorunları tespit edebilecekler.

Hollandalı canlı hayvan taşımacılığında uzmanlaşan Keus & Mollink, yakın zamanda bütün filosunu TX-Trailerguard ile donatan firmalardan biri oldu. Sadece bütün filoyu gerçek zamanlı izlemenin dışında elde edilen verilerin ilgili yasal mercilere sağlanması açısından da önemli olduğu ifade ediliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR