Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariVolvo Trucks İş Ortakları ile 4 İlde Buluştu

Volvo Trucks İş Ortakları ile 4 İlde Buluştu

Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka

Volvo Trucks, Mersin, Hatay, İstanbul ve İzmir olmak üzere toplam 4 ilde, yaklaşık bin kişinin katılımıyla iş ortaklarıyla bir araya gelerek, hizmet odaklı planlarını paylaştı.

Toplantılara, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Volvo Trucks Ortadoğu ve Türkiye Direktörü Björn Andersson ve Temsa İş Makinaları Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya ile üst düzey yöneticiler katıldı.

Teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla sektörde oyunun kurallarını değiştiren ve rekabeti yeniden tanımlayan Volvo Trucks, müşterilerinin çözüm ortağı olarak, her türlü hava şartı ve çalışma koşuluna uygun, güvenliği kanıtlanmış, dayanıklı, konforlu ve çevreci araçlar üretirken, Temsa İş Makinaları da hizmet odaklı yaklaşımıyla her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyor. Volvo Trucks’ın geniş ve inovatif ürün gamını, markanın vizyonuyla 5 yıldır buluşturan Temsa İş Makinaları, sadece satış değil, çözüm odaklı bir hizmet şirketi olarak iş ortaklarına değer katmaya ve sürdürülebilirlik hedefiyle onlarla “birlikte” yol almaya devam ediyor.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapanTemsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka; “5 yıl önce iş birliğimizi başlatan kriterlerden en önemlisi aynı vizyona sahip olmamızdı. Müşteriyi odağına alan, çözüm ortağı olma hedefiyle teknolojilerini geliştiren ve sektöre yön veren bir markayız. Distribütörlüğe başladığımız günden bugüne Volvo Trucks markasını büyütmek için çalışıyoruz. Bu hedefe paralel, uzun soluklu çözüm ortağınız olmak, size ve ihtiyaçlarınıza özel hizmet sunmak ve birlikte büyümek için buradayız. Birlikte kazanarak ve büyüyerek iş birliğimizin uzun yıllar devam etmesini ümit ediyorum.” dedi.

Volvo Trucks Ortadoğu ve Türkiye Direktörü Björn Anderssonise yaptığı açıklamada;“2017 yılında Temsa İş Makinaları ile yaptığımız distribütörlük anlaşması sonrasında Türkiye’deki pazar payımızı iki katına çıkardık. Temsa İş Makinaları, Volvo Trucks’ın Ortadoğu ve Türkiye pazarında en büyük operasyona sahip distribütörümüzdür.” dedi.

Volvo Trucks Ortadoğu ve Türkiye Direktörü Björn Andersson

Temsa İş Makinaları Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya ise; “Volvo Trucks’ın inovatif kimliğinin bizlere sağladığı güçle yolumuza devam ediyoruz. Satış ve satış sonrası hizmetlerle, finansman çözümlerini bir bütün olarak sunarken, tüm Türkiye genelindeki yaygın yetkili satıcı ve servis ağımızı daha da genişleterek, bugün olduğu gibi gelecekte de iş ortaklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Temsa İş Makinaları Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya
Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...