Ana SayfaTreylerBeşli Lojistik’in Tercihi Tırsan Oldu

Beşli Lojistik’in Tercihi Tırsan Oldu

Tırsan, yeni iş ortağı Beşli Lojistik’e 6 adet Tenteli Perdeli Multi Ride teslimatı gerçekleştirdi. Beşli Lojistik, ticari ilişkiden çok ailesinin bir ferdi gördüğü müşterilerine en iyi hizmeti vermek için Tırsan’ı tercih etti.  

Balkanlar’dan Ortadoğu’ya komple, parsiyel ve aynı zamanda transit taşımacılık yapan Beşli Lojistik, Tırsan’dan 6 adet Tenteli Perdeli Multi Ride teslim aldı.  

Avrupa’nın en geniş ürün gamıyla sektördeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlara devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Beşli Lojistik Firma Sahibi Ahmet Beşli, İdari işler Müdürü Mine Erarslan, Operasyon Müdürü Cem Bağlan ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.   Beşli Lojistik firma sahibi Ahmet Beşli gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; ‘’Beşli Lojistik olarak, 2011 yılı itibariyle Avrupa’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Ortadoğu’ya uzanan oldukça geniş bir alanda faaliyet göstermekteyiz. İhracat ve ithalat yük taşımalarının yanı sıra Türkiye üzerinden transit geçişli taşınmakta olan üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem yurt içi hem de yurt dışında gerçekleştirdiğimiz parsiyel ve komple taşıma operasyonlarımızda uzun yollarda uzun yolculuklar yapıyoruz. Buna bağlı olarak Tırsan ile çalışmaya başlama nedenimiz Tırsan araçlarının hem yakıt tasarrufu sağlaması hem de dayanıklılığı ile uzun yollar için doğru seçim olmasıdır. Firma olarak, beraber çalışmaya başladığımız iş ortaklarımızı müşteri olarak değil Beşli Lojistik ailesinin bir ferdi olarak görüp; ticari ilişkilerisamimi duygularlaharmanlamaktan yanayız. Ailemizin bir ferdi gördüğümüz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Tırsan’ı tercih ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.  

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...