Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarVolvo Trucks Şekerpınar Servisi Hizmete Girdi

Volvo Trucks Şekerpınar Servisi Hizmete Girdi

İstanbul Anadolu Yakası Şekerpınar’da hizmete giren tam donanımlı ağır ticari araç servisi Volvo Trucks Artıfe ServisOne, aynı anda 20 araca hizmet verebilecek kapasiteye sahip. 

Volvo Trucks Türkiye’nin tek yetkili distribütörlüğünü üstlenen Temsa İş Makinaları, satış ve satış sonrası organizasyonu ve bayi yapılandırılmasına ağırlık veriyor. Son olarak, temsili ilk araç kabulü ile ağustos ayında hizmet vermeye başlayan Volvo Trucks’ın İstanbul Anadolu Yakası’ndaki yetkili servisi Artıfe ServisOne’ın resmi açılışı, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Volvo Trucks Doğu Pazarları Direktörü Per Forsberg, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Artıfe ServisOne Yönetim Kurulu Başkanı Davut Berker’in katılımıyla gerçekleşti. Artıfe ServisOne ile birlikte Temsa İş Makinaları Türkiye genelinde 11 noktada Volvo Trucks kullanıcılarına ortaklarına hizmet verecek.

İstanbul Anadolu Yakası Şekerpınar’da bulunan Volvo Trucks Artıfe ServisOne, aynı anda 20 araca hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Araç parkı, yedek parça deposu, servis alanları, bekleme salonu ile hizmet verecek olan yetkili servis Volvo Trucks standartlarına göre tasarlandı. Serviste, 24 saat yol yardım hizmeti, treyler servisi ve tamiri, fren testi, kaporta boyama, havalandırma ve mobil hizmetler veriliyor.

Zeka: “Volvo Trucks’ın pazar payı artıyor”

Volvo Trucks Artıfe ServisOne yetkili servisin açılış konuşmasını yapan Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Volvo Trucks satış ve satış organizasyonu konularıyla ilgili şunları dile getirdi: “1 Ocak 2017 itibariyle Volvo Trucks’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak bayrağı devraldık. 2017 yılında odağımızda satış organizasyonu ve bayi yapılandırılması bulunuyordu. Bu konuda attığımız adımların sonucunda pazar payımızı iki katına çıkarmayı başardık. Çekici pazarında ise pazar payımızı yüzde 5’lerden yüzde 9’lara çıkardık ve Volvo Trucks FMX ile inşaatta büyümeye devam ediyoruz. Bu başarının arkasında biliyoruz ki, güçlü bir satış ekibi ve yüksek hizmet kalitesi ile Türkiye geneline yayılan Volvo Trucks satış sonrası ağı var..”

Volvo Trucks Doğu Pazarları Direktörü Per Forsberg ise açılışta şunları söyledi, “Volvo Trucks olarak burada olmak ve Temsa İş Makinaları ile yeni bir kilometre taşının daha konulduğuna tanıklık etmek büyük bir mutluluk kaynağı. Volvo Trucks için müşterileri her zaman odak noktasıdır. Müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını anlayarak çözüm sunmak ve işlerinde başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak temel ilkemizdir.”

Nuhoğlu: “Türkiye zor zamanları atlatmayı bilir”

Açılışa katılan UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu,” Türkiye zor dönemler geçirse de her zaman güçlü ekonomisiyle bu dönemlerin üstesinden gelmeyi bildi” diyerek şunları söyledi: “Bu dönemlerin atlatılmasında ihracat her zaman önemli bir rol oynamıştır ve bugün bizim sektörümüz çok güçlü. Bu dönem paniklemeden sakin kalma dönemidi..”

Artıfe ServisOne Yönetim Kurulu Başkanı Davut Berker ise, “Zor günler geçirmekle beraber hepimizin elimizi taşın altına koymamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bunu tek başımıza yapmamız mümkün değildi, o nedenle bize destek veren Temsa İş Makinalarına ve Volvo Trucks’a teşekkür etmek istiyorum. Hep daha ileriye gitmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...