Ana Sayfa Manşet 2. El Ağır Ticari Araca Truckmarket İle Ford Trucks Garantisi

2. El Ağır Ticari Araca Truckmarket İle Ford Trucks Garantisi

2. El Ağır Ticari Araca Truckmarket İle Ford Trucks Garantisi
Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks, son yıllarda büyük önem kazanan 2. el alım-satım operasyonları için yapılandırdığı yeni markası TruckMarket’i, kamuoyuna tanıttı.

Her marka ve model ağır ticari 2. el araçları; ekspertiz, garanti ve finansman çözümleri, kasko ve bakım hediyesi ile birlikte sunan TruckMarket, müşterilere “2. El’de Ford Trucks güvencesi” sunmayı hedefliyor.

TruckMarket’te her marka ve model çekici ve kamyonlar; motor, şanzıman, diferansiyel, şasi, üst yapı, lastik, aydınlatma, kabin ve kaporta kontrolleri yapılıp, tramer hasar geçmişinin yer aldığı detaylı bir ekspertiz raporu ile satışa sunuluyor. Ford marka çekici ve kamyonlarda ise ekspertiz raporunun yanısıra, aracın servis ve bakım geçmişiyle ilgili bilgiler de yer alıyor. TruckMarket’te satılacak tüm Ford marka çekici ve kamyonlara garanti hizmeti de veriliyor. 0-24 ay arasındaki araçlara +1 yıl garanti sunulurken, 24-48 ay arasındaki araçlara aktarma organlarındaki üretim kaynaklı tüm hataları da kapsayacak şekilde, +6 aylık garanti veriliyor.

TruckMarket, satışa sunduğu her marka ve model 2. el kamyon ve çekici için en uygun vade ve faiz oranlarıyla kişiye özel finansman çözümleri sunuyor. Müşteri, ödeme koşullarını kendi şartlarına en uygun hale getirebilirken; kredi başvurusu, kasko ve sigorta işlemleri için tek noktadan hizmet alabiliyor. Ayrıca, Yapı Kredi Bankası, Koçfinans ve Türkiye İş Bankası işbirliği ile düşük faizli kredilerden yararlanabiliyor.

TruckMarket yalnızca ağır ticari satışları ile değil cazip kiralama teklifleri ile de dikkat çekiyor, 2. el araç müşterileine Avis aracılığıyla 12-36 ay arası kiralama imkanı sunuyor.

Kasko ve bakım hediyesi

Ford Trucks’ın ikinci el ağır ticari markası kasko hediyesi ile de fark yaratıyor. TruckMarket’te seçilmiş araçlar için 1 yıllık kasko hediyesi sunuluyor. Kasko hediyesine ek olarak, bakım konusunda da müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefleyen Truckmarket’ta, Ford Trucks’ın ikinci el ağından alınan tüm Ford marka araçlar ücretsiz olarak tüm bakımları yapılmış şekilde müşterilere teslim ediliyor.

Ford Trucks Pazar Payını Yüzde 25’e Çıkardı

Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan: “Yenilenen ve geniş bayi yapılanmamız, ürünlerimizdeki yenilikler ve kalite, sunduğumuz ek hizmetler ile müşterilerimizin beğenisini kazanarak 2008’den bu yana pazar payımızı yüzde 15’ten yüzde 25’e çıkardık.  2015 yılının ilk 10 ayında 6 bin 222 araç satarak geçen seneye göre pazarın çok üzerinde yüzde 33’lük bir büyüme yakaladık. Bununla birlikte, yeni araca göre 1’e 4 oranında alım satımın gerçekleştiği ağır ticari pazarında 2. el pazarında kurumsallaşma ihtiyacının çok önemli olduğunu düşünüyoruz Ford  Otosan olarak; 2. El alım satım operasyonlarında güven arayan müşterilerimize yönelik olarak Ford Trucks güvencesiyle kurumsal bir 2. el markası “Truckmarket”i oluşturmaya karar verdik.  2015 yılı sonunda toplam 20 Ford Trucks tesisinde Truckmarket markası hizmet vermeye başlanacak. Truckmarket olarak 2015 yılında 900 adet alım-satım operasyonu gerçekleştirerek 90 milyon TL alım-satım hacmine ulaşmayı ve 2.el operasyonlarımızın 2016 yılında yüzde 50 büyümesini hedefliyoruz.”

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...