Ana Sayfa Üst Haberler Alcoa’dan Ağır Ticari Araçlar İçin Yeni Bir Ürün

Alcoa’dan Ağır Ticari Araçlar İçin Yeni Bir Ürün

Alcoa’dan Ağır Ticari Araçlar İçin Yeni Bir Ürün

Dövme alüminyum jantların mucidi ve küresel lideri Alcoa Wheel Products, ticari araçlarının alüminyum jantları için kullanılan yeni LvL ONE cilanın Avrupa lansmanını Solutrans fuarında yaptı.

LvL ONE ismiyle tanıtılan yeni ürün 2016’nın ikinci çeyreğinde tüm standart Alcoa jant ebatlarında mevcut olacak. LvL ONE, “Brushed” ve “Dura-Bright EVO” jantlarının yanı sıra Alcoa’nın ticari kamyon filoları için sunduğu üç seçenekten biri olacak.

Avrupa pazarı için Alcoa’nın Macaristan’daki tesisinde üretilecek olan LvL ONE’ın bazı özellikleri şöyle: Çelikten beş kat daha güçlüdür, yüzde 47’ye kadar daha hafiftir; böylece taşıma kapasitesi artar, çalışma sıcaklıkları daha düşük olur ve önemli yakıt ve maliyet tasarrufları sağlar,  Brushed modellerine göre daha pürüzsüz ve daha parlak bir yüzeye sahip.

Alcoa Wheel Products Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Randall Scheps, ürünle ilgili şu bilgileri veriyor: “Dövme alüminyum jantı yaklaşık 70 yıl önce icat ettik ve Alcoa o günden bu yana ürünü geliştirmek ve yenilemek üzere yorulmadan çalışıyor. Jantlarımız sağlam, güvenilir ve filoların toplam maliyetini azaltıyor – üstelik daha fazla taşıma kapasitesi de sağlıyor. Böylece büyük maliyet tasarrufları elde ediliyor. Yeni LvL ONE jantı, müşterilerin Alcoa’dan beklediği performans ve değeri sunmaya devam ettiğini gösteren örneklerden yalnızca biri. Müşterilerimizin çok beğeneceğini düşünüyoruz.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR