Ana Sayfa Manşet Alim Treyler TREDER’in 18. Üyesi Oldu

Alim Treyler TREDER’in 18. Üyesi Oldu

Alim Treyler TREDER’in 18. Üyesi OlduKonyalı treyler üretimi yapan firmalar arasında önemli bir yere sahip olan Alim Treyler’in Katılımıyla, TREDER’in üye Sayısı 18 Oldu.

Alim Treyler olarak 16 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,  ailelerinin üyesi olarak gördükleri müşterileri ile paylaşan Alim Treyler, TREDER Yönetim Kurulu’nun kararıyla TREDER’in 18. Üyesi oldu.

Kurulduğu günden itibaren treyler üretimi yapan uzman kadrolara sahip olan firma, damper dorse, havuz damper dorse, açık saç kasa, tenteli sal dorse, konteyner taşıyıcı, tanker, silobas ve lowbed tipi treyler üretimi yapıyor.

TREDER tarafında yapılan açıklamada Alim Treyler hakkında şu bilgiler yer alıyor: “Orta ölçekli bir işletme olarak kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede treyler üretim sektöründe tanınmış ve bu günlere gelmesinde yol arkadaşı olan ilkelerinden asla taviz vermemiştir. Alım Treyler’in değişmez prensipleri daima kaliteli üretim, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. Alim Treyler, müşterilerinde aldığı güç ve destekle 2012 yılında Konya 3. Organize Sanayi bölgesinde 11 bin 500 metrekare kapalı alana kurulu kendi fabrikasına taşınarak hayatında yeni bir sayfa daha açmıştır.”

TREDER’in bir üyesi olmayı son derece önemsediklerini ifade eden Alim Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Alim, “Yapmış olduğumuz müracaatın TREDER tarafından kabul edilmiş olması firmamız için onur kaynağı olmuştur. TREDER’in, firmamızı üyeliğe kabulü,  sorumluluğumuzu bir kat daha arttırmış bulunmaktadır” dedi.

Alim Treyler’in üyeliğiyle ilgili bir açıklama yapan TREDER Başkanı Kaan Saltık, Alım Treyler’in, Konya’nın önemli treyler üreticilerinden biri olduğunu ve büyümeye devam ettiğini ifade ederek Alim Treyler’in katılımıyla TREDER’in üye sayısının 18 olduğunu ve bundan sonra da TREDER’in prensip ve kriterlerine uyan firmalara, üyelik kapısının daima açık olacağını belirtti.

Alim Treyler Hakkında

Faaliyetlerine 1977 yılında Karatay Sanayi Sitesinde şasi düzeltme işiyle başlayan Alim Dorse, kazandığı deneyimle 1997 yılında Konya’da bulunan Zafer Sanayi Sitesine taşınarak treyler üretimine başlıyor.  Zaman içinde üretim adetlerini arttıran firma Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yeni tesisine taşındıktan sonra ana grubu damper ve platform treyler olmak üzere, lowbed, tanker, konteyner taşıyıcı gibi neredeyse bütün ürün gruplarını üretmeye başlıyor. 2013 yılında 715 adet treyler üretimi yapan firma ihracat da yapıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...