Ana Sayfa Treyler Dubaili Allied Transport’a 50 Talson Treyler

Dubaili Allied Transport’a 50 Talson Treyler

Dubaili Allied Transport’a 50 Talson TreylerTırsan, 15 Mayıs Perşembe günü Samandıra Genel Müdürlüğünde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile Allied Transport ‘a teslimatını yaptığı 17 adet FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu aracı ve 33 adet Talson Hava Kargo Mega Semi-Treylerin satışını duyurdu.

Toplantı, Tırsan Treyler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Allied Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beyat ve Tırsan Yurtdışı Satış Müdürü Mehmet Önen’in katılımı ile gerçekleşti.

Hava kargo taşımacılığının yoğun olduğu Almanya ve Hollanda’  da pazar lideri olan Talson, Avrupa’nın en iyi hava kargo firmaları tarafından tercih edilirken Allied Haulage Group şirketine bağlı Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen  lojistik firması Allied Transport’un tercihi de Talson FNA Kutu ve Talson Mega Semi-Treylerleri oldu.

Uluslararası Lojistik Firmalarının Tırsan’ı Tercih Etmesi Memnuniyet Verici

Talson-Allied-Transport-2TIRSAN Treyler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu toplantıda yaptığı açıklamada ‘Bu yıl ilk defa yabancı bir müşterimiz için teslimat töreni yapıyoruz. 2014 yılı Tırsan’ın yurtdışı pazarlara her zamankinden daha fazla odaklandığı bir yıldır. Özellikle yurtdışı için yeni ürün geliştirmek ve yurtdışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak en önemli hedeflerimizden biridir. Bu anlamda 2013 yılında Comvex fuarında FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu aracımızı müşterilerimize sunduk. Fabrikamızda Temmuz ayında Talson araçlarımızın üretim için yeni ve büyük bir yatırım daha yapacağız’ dedi. Nuhoğlu’  Talson araçlarımızın bu sene ilk defa Dubai’ye 50 adetlik teslimatını gerçekleştirdik. Uluslararası bir firmanın bizim araçlarımızı kullanıyor olması oldukça memnuniyet verici’ diye belirtti.

Tırsan kapasitemiz sene sonuna kadar dolu olduğunu da ifade eden Nuhoğlu, Temmuz ayında bu aracı üretmek için fabrika büyütme yapıtımı yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Beyat: “Talson ile Emirates Hava Yollarının kargo taşımacılığını yapacağız”

Allied Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beyat gerçekleştirilen basın toplantısında şunları söyledi: ‘Firmamız, 40 yıldır Birleşik Arap Emirlikleri ile birlikte bütün körfez bölgesine kara nakliyeciliğinin her alanında lojistik hizmeti vermektedir. Uzun ve kısa mesafe nakliyesi, gıda, tekstil ve proje taşımacılığı konusunda hizmet veren bir firmayız.

Teslim aldığımız Talson treylerleri ile dünyanın en iyi hava yollarından biri olan Emirates Hava Yollarının kargo taşımacılığını yapacağız. Tırsan ile ilişkimiz bundan bir yıl önce başladı. Bazı projeler için teklif çalışıyorduk ve çok yüksek seviyeden gelen bir tavsiye ile Tırsan’a geldik. Tırsan’a gelmeden önce başka üreticiler ile de görüştük ancak Tırsan’a olan güvenimiz çok çabuk gelişti ve her iki tarafın da mutlu olduğu karşılıklı ilişki başladı.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...