Ana Sayfa Güncel Haberler Aspöck Aydınlatma Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Satış Müdürü Mahmud Eralp Abduşoğlu:

Aspöck Aydınlatma Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Satış Müdürü Mahmud Eralp Abduşoğlu:

Bu yıl bizler için yeniliklerin bol olduğu bir sene oldu. 24 voltta çok yeni ürünlerle pazara girdik. Bunların birçoğunu 2019 yılından itibaren Türk tüketicisiyle buluşturacağız.

Super point 4 serisi olarak tanıttığımız ürün grubunda  farklı araç tiplerine göre üretilen ürünleri 2018 yılının sonunda tüketicilerimize sunacağız.

Stop lambasında yeniliğe gidildi. Özellikle çabuk kırılan boynuz lambasıni esnek kauçuk boynuz lambalarla çözmüştük. Ancak yine de ağır darbelerde bu boynuz lambası kırılıyor. Bu tür darbelerde boynuz lambası beraberindeki stop lambasına da zarar veriyordu. Aspöck, boynuz lambasını braket ile stop lambasına bağladı. Böylece darbelerden sadece boyuz lambası etkilenerek hasar en aza indiriliyor.

Aspöck standında konsept yeni treyler stop lambası da yer aldı. Lambanın görselliği anlamında bizlere ne kadar renkli ve çekici olabileceğini gösteriyor.

Ecoled II isimli yeni treyler arka lamba sistemimiz pek çok inovasyonu bir arada sunuyor. 180 derece dönebilen ve her iki tarafta da bu entegre lamba, gelişmiş sinyal lambası, arttırılmış görülebilirliğiyle ve ince tasarımıyla dikkat çekiyor. LED olmasına karşın camı değiştirilebilen bu lamba için yedek parça temini daha kolay olacak.

Daha önce tanıttığımız rampa yanaşma sistemimizi fuarda yine sergiliyoruz. Bir yıldır piyasaya sunduğumuz bu sistem Knorr Bremse’nin fren sistemi ile çalışıyor. Araç rampaya yanaştığında 50 cm kala aracı fren yaptırıyor.  Sistem hem sesli hem de görüntülü olarak sürücüyü ikaz ediyor. Mesafeye bağlı olarak ses ve görüntü şiddeti ve frekansı artıyor veya azalıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...