Ana Sayfa Manşet Aspöck Yeni Ürünlerini Fransa’da Tanıttı

Aspöck Yeni Ürünlerini Fransa’da Tanıttı

Aspöck Yeni Ürünlerini Fransa’da Tanıttı
Modern  teknolojiyi treyler ve üstyapı lambalarında kullanan Aspöck, yeni ürünlerini Fransa’da düzenlenen Solutrans Fuarı’nda sergiledi.

Solutrans fuarında treyler- üstyapı ve otobüs grubuna yönelik geliştirdiği yeni lambalarını tanıtan Aspöck, bu alanda önemli teknolojilere de imza atıyor. Son dönemde hafif ticari araç sektöründeki etkisini arttıran Aspöck Wolkswagen Caddy ve Crafter’ın da stop lambalarını üretmeye başladığı ifade edildi.

Europoint 3 Truck&Trailer  treyler lambalarını sergileyen Aspöck, rampaya yanaşırken sensöre bağlı olarak lambanın yanış sıklığıyla beraber uyarı sesi de çıkaran ve EBS ile de birlikte çalışarak frene basmadan aracı durdurabilen sistemlerini de tanıttı. Pazara yeni sunulmaya başlanan Linepoint treyler lambalarının tasarımıyla ve sağladığı homojen ışıkla daha etkin fonksiyona sahip
Aspöck Türkiye Genel Müdürü Selçuk Akmanolması geleneksel treyler lambalarına göre önemli değişikliklere işaret ediyor.  Knorr Bremse ve Haldex sistemleriyle uyumlu olarak çalışan bu lambaların yanı sıra kasa imalatçılarının da kullandığı kasa lambalarını da sergileyen Aspöck, “full LED”  temelli çalışma lambalarını da tanıttı.

Aspöck standında görüştüğümüz Aspöck Türkiye Genel Müdürü Selçuk Akman, markanın Türkiye’deki büyümesinin yeni müşterilerle devam ettiğini kaydetti. Aspöck’ün Orta Doğu ülkelerindeki faaliyetlerinin de kendilerine bağlandığını açıklayan Akman, İran’da zaten bulunduklarını BAE ve Suudi Arabistan’da yeni müşteriler edindiklerini ifade etti. Türkiye’de 4 bayi ile satış sonrasında büyümeye devam ettiklerini söyleyen Akman, yurtiçi OEM’de ülke gündeminden dolayı bir miktar düşüş yaşandığını belirtti. Yeni ürünlere ilgi duyan Türk treyler markalarının bulunduğunu ileten Akman, bazı ürünlerin test edildiğini de sözlerine ekledi.

Türkiye’nin en önemli treyler şirketleriyle önemli oranlarda çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Akman, orta ölçekli treyler markalarıyla da portföylerini genişlettiklerini vurguladı.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...