Ana Sayfa Manşet BRF Treyler TREDER Üyesi Oldu

BRF Treyler TREDER Üyesi Oldu

BRF Treyler TREDER Üyesi Oldu
2004 yılında Antakya’da kuruluşuyla frigorifik treyler ve kamyon kasası üretiminde uzmanlaşan  BRF Treyler, TREDER’in son üyesi oldu.

BRF Treyler 2004 yılında Hatay – Antakya Yeni Sanayi Sitesi’nde de Bülent ve Seyhan Ramazan tarafından kuruldu, 400 metrekatrelik küçük bir atölyede ticari hayatına başlayan şirket kurulduğu günden itibaren frigorifik semi treyler imalatı ve bakımı yapıyor.

2004 yılında BRF markasının tescilinin ardından ilk aracını 2005 yılında üreten firma, önceki nesil aile üyelerinden gelen tecrübe ve bilgi birikimi ile hızlı bir şekilde gelişme gösterdi. BRF, kısa zamanda üretim alanını yeni sanayi sitesinde 400 metrekareden 1400 metrekareye çıkararak, 2010 yıllında Antakya Dericiler sitesinde fabrikasına taşındı. Firma, halen 5000’i kapalı olmak üzere toplam 12 bin metrekare alan üzerinde üretimine devam ediyor.

ATP mevzuatına uygun FRC ve HACCP sertifikalı üretimleri ile son kullanıcının ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun çözümü sunmayı öncelikleri arasında sıralayan BRF frigorifik treyler üretimine odaklanıyor.  Standart frigorifik treyler dışında, Double Deck frigorifik treyler, et kancalı frigorifik treyler ve frigorifik kamyon kasası olmak üzere 4 farklı ürün ile müşterilerine hizmet veren BRF, treyler üretiminde yüksek yoğunluklu poliüretan malzemeden yapılan “sandviç” panel kullanıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam