Ana Sayfa Treyler Otokar'ın Yeni Treyler Bayisi 7 Treyler Teslimatı Yaptı

Otokar’ın Yeni Treyler Bayisi 7 Treyler Teslimatı Yaptı

Otokar'ın Yeni Treyler Bayisi 7 Treyler Teslimatı Yaptı
Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’ın Türkiye genelindeki etkin bayi ağına son olarak eklediği Meçikoğulları Otomotiv, sektöre hızlı bir giriş yaptı. Lojistik ve nakliye sektörü için ürettiği tenteli, tanker, frigorifik, yurtiçi nakliye ve özel amaçlı treyler ürün ailesi ile pazarın öncelikli tercihleri arasında yer alan Otokar’ın Antalya’daki yeni treyler bayisi Meçikoğulları Otomotiv iki haftada toplam 7 semi treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Uzun yıllardır Antalya’da hizmet veren Meçikoğulları Otomotiv, Otokar’ın tenteli, tanker, frigorifik, yurtiçi nakliye ve özel amaçlı treylerleriyle ürün gamını genişletirken, iki haftada 3 Euroslider ve 4 tanker olmak üzere toplam 7 semi treyler teslimatı gerçekleştirdi. Ceak Otomotiv, Mehmet Fesci ve Salih Fesci Otokar’ın kayar perdeli Euroslider tenteli semi treylerini tercih ederken, Güney İlaçlama ve Turizm, Hilmi Beken Petrol Ürünleri, Koçcan Petrol Taşımacılık ve İbrahim Yalçın; kullanıcısı ve çevresi için tüm güvenlik koşullarını karşılayan akaryakıt taşımalarında alternatifsiz tanker semi treylerini teslim aldı. Gerçekleşen teslimatlarda, Meçikoğulları Otomotiv yetkililerinin yanısıra Otokar Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy ve Bölge Satış Yöneticisi Ümit Şangüder de hazır bulundu.

Meçikoğulları Otomotiv’in sektöre hızlı bir giriş yapmasına ilişkin konuşan Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, “Meçikoğulları Otomotiv’in bölgedeki yetkinlik ve tecrübesini en baştan beri biliyor ve güveniyorduk. Kendileri de bu düşüncelerimizde ne kadar haklı olduğumuzu kısa sürede ispatlamış oldular. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Otokar'ın Yeni Treyler Bayisi 7 Treyler Teslimatı Yaptı 2

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam