Ana Sayfa Ticari Araçlar Scania Kasko Güvencesi Müşterilerin Hizmetinde

Scania Kasko Güvencesi Müşterilerin Hizmetinde

Scania Kasko Güvencesi Müşterilerin HizmetindeHDI Sigorta, VDF Sigorta ve Scania işbirliğiyle oluşturulan ‘’Scania Kasko’’ sayesinde, Scania marka ağır ticari araçlar güvence altına alındı.

Scania, HDI Sigorta ve VDF Sigorta işbirliğiyle geliştirilen Ağır Ticari Araç Kaskosu ile Scania marka araç sahiplerine ve kullanıcılarına kapsamlı bir kasko poliçesi sunuyor. Avantajlı fiyatlar ile Scania kullanıcılarına hizmet edecek olan ‘’Scania Kasko’’, olası bir hasar durumunda uzman personel güvencesiyle müşterilerine orijinal parça ve yetkili servis desteği ile üst düzey koruma sağlıyor. Öncelikle müşteri memnuniyeti dikkate alınarak hazırlanan çok yıllık kasko ürünü, araçlarıyla uzun yol kat eden Scania sahiplerini uzun süreli sigorta koruması altına alıyor.

Scania Kasko sayesinde müşterilerinin araçlarının güvence altına alındığını belirten Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin “Ticari araçlar bir nevi yatırım ürünüdür. Müşterilerimiz yola devam edip operasyonda kaldığı sürece kazanırlar. Bu işbirliği ile avantajlı fiyatlarla oluşturulacak kasko poliçesi sayesinde müşterilerimize oluşabilecek maddi hasarlarda orijinal parça ve yetkili servis desteği ile üst düzey koruma sağlıyoruz“ açıklamasında bulundu.

4 Yıla Kadar Uzayabilen Kasko

Geçen yıl Scania Finans’ın VDF tarafından alınmasının ardından hızlı bir büyüme yaşadığını ve satın alınan 100 aracın 55’ine finansman sağladıklarını belirten VDF Grup CEO’su Tijen Akdoğan Ünver; VDF olarak müşterilerine taşıt kredisinin yanı sıra sigorta hizmetini de tek noktadan verdiklerini hatırlatarak “Bu anlaşma ile Scania araç sahibi müşterilerimize marka güvencesi altında; tek seferde 4 yıla kadar uzun süreli kasko hizmeti, yetkili satıcılarda orijinal yedek parçalar ile araçlarının hasarını teminat dahilinde ve belirli bir tutara kadar eksper ataması yapılmadan onarım olanağı, Euro poliçe seçeneği ile farklı para birimlerinde de ödeme kolaylıkları sunuyor olacağız” dedi.

Gerçekleştirilen işbirliğiyle ilgili konuşan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu şunları söyledi: “Ağır ticari araçlarda markalı kasko poliçelerinin önemi her geçen gün artıyor. HDI Sigorta olarak oto sigortalarında büyümemiz de devam ediyor. Doğuş Otomotiv ve VDF Sigorta ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin üç şirket için de oldukça faydalı olacağına inanıyorum. Kaskoda uzman bir kuruluşuz. Ağır vasıta kaskosunda ise ara bir numaralı şirketiz. İlk defa 4 yıllık bir ürün sigortada yer alıyor. Türk Lirası ödeme seçeneği dışında Euro seçeneğini de müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilere maliyet olarak önemli avantaj sağlayan bu hizmette asıl kazananın müşterilerimiz olacağını belirtmek isterim. 2016 yılında da bu işbirliğimizi geliştireceğimizi ve somut sonuçlarını almaya başlayacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...