Ana Sayfa Treyler BRF Treyler’den Asil Uluslararası Taşımacılık’a 8 Treyler

BRF Treyler’den Asil Uluslararası Taşımacılık’a 8 Treyler

BRF Treyler’den Asil Uluslararası Taşımacılık’a 8 TreylerHatay’da 1994 yılından beri faaliyet gösteren BRF Treyler, Asil Uluslararası Taşımacılık’a 8 adet frigorifik treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Frigorifik kamyon kasası ve treyler üzerinde uzmanlaşan BRF Treyler Finans Müdürü Hasan Ramazan teslimatla ilgili yaptığı açıklamada,  Asil Uluslararası Taşımacılık’ın frigorifik treyler alımlarında kendilerini tercih etmelerinden dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

Frigorifik alanındaki uzmanlıklarını tanıtmak için son dönemde yurtiçi ve yurtdışındaki önemli fuarlara katıldıklarını ifade eden BRF Treyler Finans Müdürü Hasan Ramazan, bu fuarlardan alıdkları olumlu tepkilerin kendileri için çok sevindirici olduğunu da sözlerine ekledi.

2002 yılında Ahmet Kılıç, Mustafa Kılıç, Mahmut Kılıç ve Abdurrahim Kılıç tarafından kurulan Asil Uluslararası Taşımacılık, kuruluşunda 14 araç ile faaliyetlerine başlıyor. Her geçen gün ilerlemesini daha da arttıran Asil Uluslararası Taşımacılık’ın filosunda şu an 81 araç bulunuyor. Asil Uluslararası Taşımacılık, geçtiğimiz aylarda yaptığı büyük alımla 78 adet Iveco Stralis çekici yatırımı yapmıştı.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Mercedes-Benz Türk Kamyon Servis Hizmetlerinde Yeni Avantajlar Sunuyor

Mercedes-Benz Türk, Mercedes-Benz markalı kamyon kullanıcılarına, yetkili servislerindeki kaporta & boya atölyelerinde yaptığı harcamalar doğrultusunda, bir sonraki...
Reklam
Reklam