Ana Sayfa Ticari Araçlar Citroën’den Yeni Bir MPV: Spacetourer

Citroën’den Yeni Bir MPV: Spacetourer

Citroën’den Yeni Bir MPV: Spacetourer

Citroën tarafından üç farklı karoser uzunluğunda üretilecek olan SpaceTourer, 2016 yılında yollara çıkıyor.  Araç 2016 yılının son çeyreğinde Türkiye’de satılmaya başlanacak.

Citroën yeni modeli SpaceTourer ile ürün yelpazesi içerisindeki yenilenme sürecine devam ederken, bu araç markanın orta hafif ticari araç bölümüne yerleşiyor.

Citroën SpaceTourer’in göze çarpan özellikleri arasında iç mekanında sürücü yola hakim sürüş pozisyonu yer alıyor. Cam tavan opsiyonu da sunulan araçta Head-Up-Display (HUD) ve 3D bağlantılı navigasyon sistemi (Citroën Connect Nav) gibi teknolojilerin yanı sıra  “Çarpışma Riski Uyarısı” ve iki saatlik kesintisiz sürüşten sonra bir mola öneren “Yorgunluk Uyarı Sistemi” de yer alıyor.  SpaceTourer, EuroNCAP testlerinde en yüksek puan olan beş yıldız aldı.

SpaceTourer BlueHDi 115 HP Start&Stop 6 ileri manuel, 5.1 lt/100 km’lik yakıt tüketimi ve 133 g/km CO2 emisyon değerleriyle segmentinin en düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonunu sunuyor. Farklı versiyonları bulunan SpaceTourer’da ayrıca 180 HP ve 400 Nm torka kadar çıkabilen BlueHDi ailesinin son nesil dizel motorları görev yapıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam