Ana Sayfa Güncel Haberler EMK Treyler Yeni Ürünlerini Tanıttı

EMK Treyler Yeni Ürünlerini Tanıttı

EMK Treyler Yeni Ürünlerini TanıttıTreyler sektörüne hızlı giren markalarından EMK Treyler, Türkiye’de ilk kez üretilen yeni nesil koyteyner taşıyıcı ile 3 Aks ve 6 Aks hidrolik dümenlenebilir havuzlu Lowbed’ten oluşan özel araçlarını tanıttı.

EMK Treyler, Türkiye’de ilk kez üretilen, Avrupa Birliği 2014 uyum yasasına uygun patentli, yeni nesil konteyner taşıyıcı ile 3 Aks ve 6 Aks hidrolik dümenlenebilir havuzlu Lowbed’den oluşan özel araçlarını ARÜSDER fuarında sergiledi

EMK Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uslu, gördükleri ilgiden çok mutlu olduklarını belirterek Türkiye pazarında liderliği hedeflediklerini söyledi. EMK Treyler’in başarısının arkasında Ar-Ge desteğinin bulunduğunu ifade eden Osman Uslu, şu açıklamayı yaptı:

“10 değişik araç formatta araç için üstyapı geliştirebilen ilk Türk firmayız. Mühendis kadrolarımızın gücü ve Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde EMK’nın, treyler pazarındaki önemli konumunu koruyoruz. Fuarda Avrupa Birliği 2014 uyum yasasına uygun patentli yeni ürünlerimizi sergileme fırsatı bulduk. Yeni nesil konteyner taşıyıcı ve 3 Aks ve 6 Aks hidrolik dümenlenebilir havuzlu Lowbed’den oluşan aracımız yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlarda büyük ilgi görüyor. 3. Havalimanı projesi inşaatı için ilk araçları teslim ettik ve bu önemli projede tercih edilen marka olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Otomotiv, treyler, telekomünikasyon ve enerji gibi alanlarda yatırımları olan EMEK GROUP’a bağlı EMK Treyler, Silivri Selimpaşa’daki 40 bin metrekare kapalı alana kurulu modern tesislerinde üretim yapıyor. EMK Treyler’ın ayrıca Silivri E5 Karayolu üzerinde, ürünleri sergilediği, satış ve servis hizmeti verdiği 4 bin metrekarelik  showroom ve servis binası bulunuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR