Ana Sayfa Üstyapı Güven Makine Rusya’da Comtrans Fuarına Katıldı

Güven Makine Rusya’da Comtrans Fuarına Katıldı

Güven Makine Rusya’da Comtrans Fuarına KatıldıTürkiye’nin önemli treyler ve üstyapı markalarından olan Güven Makina, 10 – 14 Eylül tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Comtrans 2013 fuarındaki standında yerini aldı.

Fuara Rusya bayisi Biznes Avto Torg ile beraber katılan Güven, Gute Wolf markasıyla ihracat yaptığı ürünlerini Moskova’nın en büyük fuar merkezi Crocus City Hall‘deki standında sergiledi.

Yeni ürünleri görmeye gelen Rus müşterileri ile beraber olma fırsatını yaşadıklarını belirten Güven Gen. Müd. Yrd. ve Satış sorumlusu Metin Kirmit, Rusya pazarının çok büyük bir pazar olduğunu, Güven kalitesini Gute Wolf markasıyla bu pazara layık ürünlerle doldurmak istediklerini ifade etti. Rusya pazarına geç girdiklerini ama pazarın Gute Wolf ürünlerini kısa sürede çok beğendiğini dile getiren Kirmit, “Her geçen gün siparişlerimiz artıyor” dedi.

Comtrans 2013 fuarına, Güven’in İskenderun’daki tesislerinde özel olarak üretilen 34 metreküplük V – tipi silobas ve Rusya‘ya ilk defa giren 14 metreküplük Hardox 450 BR treyler mixer ile katıldıklarını söyleyen Kirmit, ürünlerin çok ilgi gördüğünü, bundan sonra da Moskova‘da düzenlenecek olan tüm fuarlara bayileri olan Biznes Avto Torg ile beraber katılacaklarını dile getirdi.

Firma olarak en büyük başarılarının müşterilerinin kendilerine duydukları güven ve sadakat olduğunu aktaran Kirmit, “Bunu fuarlarda daha iyi görüyoruz ve anlıyoruz. Yaptığımız her yeni ürünü en iyi yaptığımızı biz değil müşterilerimiz ve rakip firmalarımız söylüyor” dedi.

Comtrans 2013 fuarında bir çok yeni sipariş aldıklarını ve bunları tam zamanında teslim etmek için şimdiden planlama ve program yaptıklarını dile getiren Kirmit, “Yapılan bu fuarlar hem Güven – Gute Wolf  için hem de ülke ekonomisi için çok faydalı, hem yaptığımız çalışmaların karşılığını bu fuarlarda alıyoruz hem de piyasa ve sektörün nereye koştuğunu, sektörün ihtiyaçlarını  bu fuarlarda daha iyi görüyoruz” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam