Ana Sayfa Güncel Haberler GAZelle Next Panelvan’ın Satışına Başlandı

GAZelle Next Panelvan’ın Satışına Başlandı

GAZ Grup, Türkiye’de GAZelle NEXT Panelvan satışına başladı. Araçlar Türkiye pazarında gövde hacmi 11,5 ve 13,5 metreküp olmak üzere iki versiyonda ve 61 bin 760 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla GAZ Türkiye bayilerinde satışa sunuldu.

GAZ Türkiye Genel Müdürü Cengiz Yüksel konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “GAZelle NEXT en zor koşullarda çalışmak için tasarlanmış bir araç. Fiyat-kalite dengesine bakıldığında piyasadaki en iyi tekliflerden birini önermekteyiz. Ayrıca, ülke çapında 27 satış sonrası servis noktasından oluşan bir hizmet ağı kuran şirketimiz müşterilerimize yedek parça ve servis olarak, kaliteli bir hizmet vermeyi taahhüt etmektedir” dedi.

GAZelle Next Panelvan’ın gövde galvanizli çelikten imal edilirken özel kapak, 5 metreye kadar uzun yükleri taşımayı sağlıyor. GAZelle Next  Van’ın arka kapıları açık konumda 90 veya 270 derece açıyla sabitleniyor. Araç, yüksek mukavemetli yan duvar kaplaması ile yük bölmesini aşınma ve hasardan koruyan, özel su geçirmez ve aşınmaya dayanıklı kontrplaktan yapılmış zemin kaplamasını içeriyor.

Çift salıncaklı bağımsız ön süspansiyon – ile donatılan araç, kremayerli direksiyona ek olarak, çift güç rezervli fren sistemiyle donatılmış.

GAZ Grubu’nun Sakarya’daki kendi montaj fabrikasında 6 versiyonlu olarak üretilen araç,. Cummins ISF 2.8L US dizel motoruna sahip ve 150 beygir gücü ile 330 Nm tork sunuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

IVECO Nikola Elektrikli Çekici Üretim Tesisi Açıldı

Küresel ticari araç üreticisi IVECO ile sıfır salınımlı ağır kamyonlar ve ilgili enerji çözümlerinde uzmanlaşan ABD merkezli...
Reklam
Reklam