Ana Sayfa Manşet Güven Makina Hafif Ürünleriyle Fuarda Yer Aldı

Güven Makina Hafif Ürünleriyle Fuarda Yer Aldı

Güven Makina Hafif Ürünleriyle Fuarda Yer Aldı

Özellikle inşaat alanında ürettiği ürünlerle hem Türkiye’de hem de yurtdışında  önemli rakamlara ulaşan Güven Makina Beton Ankara 2014  fuarında iki ürününü sergiledi.

Bu ürünlerden birincisi 30 metreküp (DOCOL) V-Tip yarı-römork silobas ve ikincisi de  13 metreküp beton taşıma kapasiteli Treylermixer oldu. Hafif , çelik ve estetik  olarak lansmanı yapılan 30 metreküp (DOCOL) V-Tip yarı-römork silobas, şirket yetkililerinin verdiği bilgiye göre  üzerindeki kompresörü ile birlikte 5 bin 900 kilogram boş ağırlık ile şu an Türkiye’de çelik olarak üretilen  hacimde en hafif  V-tip yarı römork silobas  olma özelliği taşıyor. Bu ürün fuardan 1 ay önce Niğde’de çimento nakliyesi alanında faaliyet gösteren Ilıkkanlar  Nakliyat  firmasına satıldı.

Fuardaki diğer ürün olan 13 metreküp beton taşıma kapasitesine sahip Treyler-mixer ise verilen bilgilere göre 7 bin 250 kilogram ağırlıkla, Türkiye’de üretilen en hafif  Treyler-mixer olma özelliği taşıyor.

Fuarda sergilenen 13 metreküplük Treyler-mikser fuarın ilk gününde Çanakkale’de faaliyet gösteren Çalışkan Beton firmasına satıldı. Bir açılmaya yapan firma sahibi Memduh Yıldırım şunları söyledi; “Yıllardır, bu şekilde üretilmesini beklediğimiz hafif, mukavemetli ve aşınmaz malzemelerden yapılan treyler mikserini yıllardır müşterisi olduğumuz Güven Makina’nin yapmasından dolayı büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Aradığımız her türlü özellikleri bu Treyler Mikserde gördüğümüz için hemen satın aldık. Uzun yıllardan beri Güven Makina ile çalışan firmamız, bu güne kadar satın aldığımız araçlarda hiç bir sorunla karşılaşmadı” dedi.

Güven Makina’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Cemil Kirmit ise, şu açıklamaları yaptı: “Firma olarak en büyük başarımız müşterilerimizin daima bize duydukları  güven ve sadakattir. Bize duyulan güven ve sadakat bizi daha iyi ürünler yapmaya zorluyor. Ülkemizdeki ve dünyadaki müşterilerimizin ne istediğini takip ediyor ve onların kullanımına yönelik istekleri, şikayetleri ve yönlendirmeleri konusunda daha yenilikçi ürünleri müşterilerimizin hizmetine  sunuyoruz.”

Beton Ankara 2014 fuarında birçok yeni sipariş aldıklarını söyleyen Cemil Kirmit, bunları zamanında teslim etmek için şimdiden planlama ve program yaptıklarını kaydetti.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam