Ana Sayfa Yan Sanayi Alcoa Artan Talebi Macaristan’daki Yatırımla Karşılayacak

Alcoa Artan Talebi Macaristan’daki Yatırımla Karşılayacak

Reklam

alcoa

Alcoa hafif, dayanıklı, az bakım gerektiren alüminyum kamyon ve treyler jantlarına yönelik artan talebi karşılamak için, Avrupa’daki jant üretim tesisini genişletmek üzere 13 milyon ABD doları yatırım yapıyor.

Yatırımla ilgili olarak Alcoa Wheel and Transportation Products Başkanı Tim Myers şunları söyledi:  “Avrupa’da Alcoa’nın dövme alüminyum jantlarına yönelik talep büyümeye devam etmektedir; çünkü emisyon düzenlemeleri nedeniyle taşıma kapasitesini yükseltecek, bakım masraflarını azaltacak ve sürdürülebilirliği artıracak daha güçlü, daha hafif ve bakımı daha kolay jantlara yönelik ihtiyaç artmaktadır. “Macaristan’daki üretim tesisimizde sağlanan ek kapasite sayesinde, bu büyümeyi karşılayabileceğiz.”

Alcoa’nın büyük talep gören yeni Kolay Bakım (Dura-Bright®) EVO jantı, kendisinden önceki XBR® teknolojisine sahip Kolay Bakım (Dura-Bright®) jantın tüm avantajlarını korumakla birlikte, jantın performansını yeni bir düzeye taşıyor.

Kolay Bakım (Dura-Bright®) jant, özellikle yol tuzları ve hava koşulları nedeniyle oluşan aşınmaya karşı 10 kat daha dayanıklılığıyla dikkat çekiyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks Pazara Umutla Bakıyor 2021’de Rekor Hedefliyor

2021’i yeni ürün ve geliştirmelerle karşılayan Ford Trucks, pandeminin etkilerine rağmen başarılarla geride bıraktığı 2020’nin ardından önümüzdeki...
Reklam
Reklam