Ana Sayfa Ticari Araçlar Iveco ve Üstyapıcıların Dev Buluşması

Iveco ve Üstyapıcıların Dev Buluşması

Iveco ve Üstyapıcıların Dev Buluşması
Iveco, Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren 105 üst yapıcıyla bir araya geldi. Iveco Türkiye’nin 9 Kasım’da İstanbul’da düzenlediği toplantıda, üst yapıcılar Iveco’nun ürün gamındaki tüm yeni ürünleri yakında görme ve inceleme fırsatı buldu.

Iveco Türkiye, 105 üst yapıcıya ürün gamındaki en yeni araçlarını tanıttı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren üst yapıcılara, 9 Kasım’da İstanbul’da düzenlenen toplantıda Iveco’nun yeni araçları hakkında bilgi verildi. Bu yıl tüm ürün gamını yenileyen Iveco, yeni araçlarını Avrupa ile aynı anda Türkiye pazarına sunması ile öne çıkıyor. Ayrıca son üç yılda tüm ürün segmentlerinde ödül alan tek marka olma özelliğine sahip olan Iveco, üst yapıcılarla yaptığı toplantıda Daily, Yeni Eurocargo, Stralis, Astra HD9 ve Trakker modellerini sergiledi. Toplantıda yetkililer ayrıca Iveco üstyapıcı portalını da misafirlere tanıttılar. Toplantı bahçede sergilenen tüm ürün gamının incelenmesi ile sona erdi.

Daily’nin Yeni 4×4 Modeli Sergilendi

Iveco Türkiye’nin üstyapıcılarla yaptığı buluşmada Daily’nin farklı dingil ve farklı tonajlara sahip tüm yeni ürünleri sergilendi. Daily 4×4’ün de sergilendiği etkinlikte, sınıfında kamyon şasisine sahip tek ürün olan Daily’nin güçlü şasi yapısı, artırılan sürüş konforu ve yakıt ekonomisi üst yapıcılara anlatıldı. Hafif araç kategorisinin en güçlü modellerinden olan Daily, standart ve 8 otomatik ileri vitesli Hi-Matic versiyonuyla Iveco faaliyetlerinde yerini alıyor.

2016 Yılının Kamyonu Eurocargo

“2016 Yılının Kamyonu” seçilen Yeni Eurocargo da üstyapıcılarla buluştu. Bu yıl “Şehirlerin Sevdiği” araç olarak Türkiye tanıtımı yapılan Yeni Eurocargo Euro 6, şehiriçi taşımacılıkta insana ve çevreye yönelik duyarlılığı ile öne çıkıyor. Yenilenmiş tasarımı ve işlevselliği ile  şık çizgilerini koruyan Yeni Eurocargo; motor, güvenlik, konfor, düşük maliyet ve çevresel sürdürülebilirlik konusunda büyük yenilikler sunuyor.

Euro 6 Stralis Yüzde 4.5 Daha Az Yakıt Tüketiyor

Iveco, ağır ticari araç segmentinde ise üst yapıcılara piyasaya yeni çıkan Hi-SCR (%100 SCR) özellikli Euro 6 normlarına uygun iki Stralis modelini sergiledi. Hi-Way (AS440S46T/ FPLT) ve Hi-Road (AT440S46 T/P) daha çok uluslararası taşımacılık yapan firmalar tarafından tercih ediliyor. Her iki model de AEBS (Gelişmiş Acil Fren Sistemi), BAS + EBS, LDWS (Şerit Takip Uyarı Sistemi), DAS (Sürücü Dikkat Desteği) ve ESP (Elektronik Stabilite Programı) barındırıyor.

Sıra dışı bir çözüm olan Hi-SCR’nin kullanılmasıyla artık EGR’ye ihtiyaç duyulmuyor ve bu sayede sahiplik maliyetinde belirgin bir düşüş sağlanıyor. Optimize edilmiş aerodinamik, aktarma aksamı ve Hi-SCR’nin bir araya gelişiyle Euro 6’lı Stalis’ler Euro 5’li öncüllerine göre yüzde 4.5 daha az yakıt tüketiyor.

Trakker Yeniden Piyasada

Iveco Türkiye’nin ürün gamına bu yıl yeniden katılan Trakker da üstyapıcılarla buluştu. Iveco’nun inşaat aracı modeli Trakker, 410 bglik 8×4 versiyonu ile sergilendi. Trakker’lar Türkiye’de en çok beton mikseri, beton pompası maden damperi amaçları için tercih edilirken aynı zamanda off-road çekici, vinç, sondaj ve benzeri amaçlar için de kullanılıyor.

Iveco’nun off-road sunumlarında özellikle maden sahaları için ideal olan yeni nesil 8×4 Astra HD9, “Ekstrem işler için ekstrem konfor” sloganıyla tanıtıldı.

Iveco ve Üstyapıcıların Dev Buluşması

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR