Ana Sayfa Ticari Araçlar Iveco’nun Karavanları Almanya’da

Iveco’nun Karavanları Almanya’da

Iveco_DailyCamper

Iveco, 30 Ağustos – 7 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen dünyanın önde gelen karavan fuarına  Yeni Daily’nin Camper versiyonu Eurocargo Camper katıldı.

Yeni Daily, dünyanın önce gelen uluslararası karavan fuarlarından biri olan 2014 “Caravan Salon”a damgasını vurdu. 30 Ağustos – 7 Eylül 2014 tarihleri arasında Düsseldorf Fuar Merkezinde gerçekleşen etkinliğe 30 bini aşkın karavan sever katıldı. Her yıl yapılan bu fuarda uluslararası sektörden 580 katılımcı en yeni ürünlerini tanıttı.

Iveco standındaki odak noktası yakın zamanda üçüncü nesli Avrupa pazarına sürülen Yeni Daily’nin Camper versiyonu. Yeni Daily’nin iki versiyonu fuarda sergilendi: Biri 7.2 tonluk, 4750 mm dingil açıklığına sahip, 170 beygir gücündeki motoruyla şasi cowl, diğeri 5,6 tonluk, 4350 mm dingil açıklığına sahip, 205 beygir gücündeki motoruyla şasi kabin. Ek olarak araçlarda bulunan yeni 8 vitesli HI-MATIC otomatik vites maksimum verimlilik, performans ve konfor sağlamakta. Stantta ayrıca 10 tonluk, 4815 mm dingil açıklığına sahip, 250 beygir gücündeki motoruyla Eurocargo Euro VI da yer aldı.

Yeni Daily Camper

Belirgin tarzı ve yenilikçi teknolojisiyle üçüncü nesil Daily en yüksek verimliliği, sürüş rahatlığını ve konforu sağlıyor. Şasisi güç, çok yönlülük ve dayanıklılıkla eş anlamlı olan Daily, üst yapılar için maksimum esneklik sunuyor. Bu, Yeni Daily’nin en temel karavanlardan en lüks karavanlara kadar her türlü üst yapıya uygun olduğunu gösteriyor.

Iveco teknolojisi, motorun güç ve esnekliğinin sınıfının tepe noktasında yer aldığını garanti ediyor. Tüm dizel motorlar standart olarak parçacık filtresi (DPF) ve Egzos Gazı Resirkülasyonunu (EGR) barındırıyor ve Euro5b+ salınım standartlarına uyuyor. Yeni Daily Camper için motor gücü seçenekleri 126 ilâ 205 beygir arasında değişiklik gösteriyor.

Araçta sürücü tarafından seçilebilecek iki sürüş tarzı bulunuyor: Eco ve Power. Eco modu düşük hızlarda yumuşak vites geçişleri ve yakıt tasarrufu sağlarken Power modu yüksek hızlarda çevik vites geçişleri ile yüksek sürüş performansı sağlıyor. Araçta ek olarak Hill Holder sistemi standart olarak mevcut.

Eurocargo Camper

Eurocargo serisi aracı karavana çevirmek için mükemmel bir taban sunuyor. Esneklik ve uyumluluk, sağlam şasisi sayesinde aracın ana özelliğini oluşturuyor. Iveco, Eurocargo’nun tasarımında motor, vites, frenler ve elektronik sistemlerin seçimine büyük dikkat ayırarak bu alanlarda avantaj sağlayan markalarla işbirliği yaptı.

Yakıt tasarrufu, düşük salınımı ve işletme maliyetiyle avantaj sağlayan Eurocargo Camper için iki adet Tector 5 (190 ve 210 beygir), iki adet de Tector 7 (220, 250 ve 280 beygir) motor seçeneği bulunuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam