Ana Sayfa Üstyapı Koluman Junjin’le İstikrarlı Satışlarına Devam Ediyor

Koluman Junjin’le İstikrarlı Satışlarına Devam Ediyor

Koluman Junjin’le İstikrarlı Satışlarına Devam Ediyor

Koluman Otomotiv Beton Fuarı’na Junjin beton pompaları ve Mercedes Benz kamyonları ile katıldı. Hazır beton sektörünün iki önemli markasını tek çatı altında toplayan Koluman, beton pompası alanındaki yatırımlarını arttırmayı planlıyor.

Bu yıl altıncı kez gerçekleştirilen Hazır Beton Fuarı; inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerini buluşturdu. Ankara Congresium’da gerçekleştirilen fuar 17 – 19 Nisan 2014 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı. Fuarın en çok ziyaret edilen stantlarından birine imza atan Koluman Otomotiv, standında Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetini verdiği yaptığı Junjin beton pompalarından 25 ve 50 metre beton pompalarını ve bayiliğini yaptığı Mercedes Benz markasının 2 dingilli 1829 ve 4 dingilli 4140 kamyon modellerini sergiledi.

koluman-Burak-AkbulakFuardaki ürünlerle ilgili bilgi veren Koluman Otomotiv Endüstri Beton Bölümü Ürün Satış Danışmanı Burak Akbulak, beton pompasında toplam 6 ürünle pazarda hizmet verdiklerini belirterek “25, 38, 43, 50, 52 metre ve yeni gelecek olan 57 metre beton pompaları ile sektöre hizmet ediyoruz. Koluman olarak 2006 yılından itibaren Junjin ürünleri için Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin yanı sıra Irak, Azerbeycan, Türkmenistan ve bölgedeki daha birçok ihraç pazarlarında da çalışmalarımız var. Koluman, güvenilen beton pompası markası Junjin’i geleceğe taşımak, müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak, firma kalite standartlarını pompa üretiminde de kullanmak üzere 2012 yılında yerlileştirme çalışmalarına da başladı. Bu çalışmalar çerçevesinde fabrika bünyesinde 2013 yılında bazı pompa tipleri yerli katkı ile üretilmeye başladı. Koluman, geleceğe yönelik olarak bir önemli adım daha atarak, yeni bir beton pompası üretim, montaj tesisi kurmayı ve kapasiteyi arttırmayı planlanıyor.”

Akbulak: “Hedef 75 adet beton pompası”

Türkiye beton pompası pazarının geçen yıl 400 adet ile kapandığını belirten Akbulak, Koluman olarak geçen yıl 60 adet beton pompası satışı gerçekleştirdiklerini söyledi. Yılın ilk çeyreğini de değerlendiren Akbulak, geçen yıla göre ilk üç ayın kötü geçtiğini ancak geçen yıl yapılan hafriyat satışlarının sektörü umutlandırdığını dile getirdi. “Tecrübelerimiz gösteriyor ki; hafriyattan sonra beton sektörü gelişiyor” diyen Akbulak, yılsonunda hedeflenen 75 adedi yakalamak istediklerini söyledi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam