Ana Sayfa Manşet Kozanoğlu Tiger Havuz Damper’i Seçti

Kozanoğlu Tiger Havuz Damper’i Seçti

Kozanoğlu Tiger Havuz Damper’i Seçti

Kahramanmaraş’ta hafriyatçılık sektöründe faaliyet gösteren Kozanoğlu Uluslararası Taşımacılık 3 adet Tiger Havuz Damperi bünyesine kattı.

Serin Treyler merkez fabrikasında düzenlenen teslimat törenine Kozanoğlu Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti’nden Şirket Müdürü Mehmet Şerbetçi katılırken, Serin Treyler adına satış müdürü Mustafa Heybetli katıldı.

2011 yılında Serin Treyler ile iş birliği yaparak üç adet havuz damper aldıklarını ve bu güne kadar araçlardan çok verim elde ettiklerini vurgulayan Kozanoğlu Ulus. Taşımacılık Şirket Müdürü Mehmet Şerbetçi konuşmasına şöyle devam etti, “Biz Maraş’ta kum ocağı işleten bir firmayız. Kum ocaklarında genellikle havuz damperler kullanılmakta. Bu yüzden Serin Treyler ile ticari ilişkilerimiz 2011 yılında başladı. Araçları teslim aldığımız günden bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadık. Aksine çok verim aldık. Hatta şunu da açıkça söylemeliyim ki Tiger havuz damper alma kararı aldığımız günden itibaren, 2. el araçlarımızı bizden almak için insanlardan çok yoğun talep geldi. Bu yüzden araçları alırken ve kullanırken kazanç sağladığımız gibi satarken de kazançlı çıktığımızı söyleyebilirim. Bu da Serin’in 2. el piyasasında da kalitesinin ön planda olduğunu gösteriyor.

Heybetli: “2014 Tiger Havuz Damperin Yılı Olacak”

Lansmanını 2013 Kasım ayında İstanbul Comvex fuarında gerçekleştirdiklerini ve müşterilerden yoğun ilgi gören Tiger Havuz Damper’den beklenilenin üzerinde sipariş aldıklarını vurgulayan Serin Treyler Satış Müdürü Mustafa heybetli “Zorlu şartların güçlü damperi sloganıyla tanıtımı yaptığımız Tiger Havuz Damper’e çok yoğun bir ilgi var. Bu ilgi sayesinde çok sayıda sipariş aldık. Tiger’lar 2014 yılında başta inşaat sektörü olmak üzere tüm projelerde tercih edilen bir araç olacaktır. Kozanoğlu firmasına bizi tercih etmelerinden dolayı Serin adına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Tiger Havuz Damper’in Özellikleri

Tiger Havuz Damper’de Elektronik Süspansiyon Sistemi bulunuyor. Dingil başına düşen yük miktarı, hava yastık basıncın kontrolü, günlük servis ve toplam maliyet kaydı tutulabilmesinin yanı sıra aracın kullanım sonucu hangi şartlarda ne zaman nasıl bir durum ile karşılaştığının kaydı da tutulabiliyor. Asfalt dökümü sırasında Fnisher ile damper arasında Smartboard sayesinde düz yada eğimli yol fark etmeksizin basınç değeri girerek damperin frenlemesini sürücüsüz otomatik kontrol etme, dolayısıyla yüzde yüz uyumlu çalışma olanağı gibi özellikler kolayca görüntülenebiliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR