Ana Sayfa Yan Sanayi Lassa Yola Sağlam Çık Projesi İle Sağlığa Dikkat Çekiyor

Lassa Yola Sağlam Çık Projesi İle Sağlığa Dikkat Çekiyor

Lassa Yola Sağlam Çık Projesi İle Sağlığa Dikkat ÇekiyorLassa’nın ağır ticari araç sürücülerinin sağlıklarına yönelik olarak organize ettiği “Yola Sağlam Çık” Projesiyle 45 farklı noktada sürücüler bilgilendirildi.

2013 yılında ise, Mayıs-Temmuz ayları arasında, 63 gün boyunca 45 farklı noktanın ziyaret edildiği proje kapsamında uzun yol şoförleriyle bir araya gelen uzmanlar, sağlıklı beslenme-sağlıklı yaşam konularında eğitim verdiler. “Doğru beslenme ile hep zinde ol”, “Fiziksel egzersiz ile enerjik ol” ve “Trafikte stresini kontrol et” başlıkları altında sürücüler bilgilendirildi.

“Yola Sağlam Çık” projesinde görevli uzmanlar, trafikte konsantrasyon bozukluğuna, yanlış kararlara, kavgalara ve en nihayetinde trafik kazalarına yol açan stres sorununa da eğitimlerde yer verdiler.

Her durakta ortalama 110 uzun yol şoförünün ziyaret ettiği “Yola Sağlam Çık” etkinliği çerçevesinde yapılan ölçüm, test ve değerlendirmelerden faydalanan sürücülere, kendilerine özel tavsiyelerin de yer aldığı bir sağlıklı yaşam rehberi hediye edildi.

Profleet’le Ticari Ürünler Pazarında Yeni Bir Anlayış

Brisa’nın filolara yönelik ürün ve hizmetler bütünü Profleet, derinlikli analiz ve yönlendirmeleriyle filoların operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Brisa, cirosunun yüzde 50’lik kısmını oluşturan ticari ürünler segmentine sunduğu yeni ürün ve hizmetlerle sektördeki lider konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Brisa tarafından filo yönetim çözümlerini tek çatı altında birleştiren Profleet kapsamında, filoların operasyon maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlanmasına yönelik sürdürülebilir filo yönetim çözümleri sunuluyor. Söz konusu çözümlerle filoların sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerlerinin yükseltilmesi hedefleniyor. Bu kapsamda, Filofix, Aspects+ (Analiz ve raporlama hizmetleri), Brisa saha mühendisliği, özel ürünler, uzman danışmanlarla verilen eğitimler, Mobilfix Bandag gibi hizmet ve ürünler sunuluyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam