Ana SayfaTreylerlogitrans’a Treyler Markalarından Büyük İlgi

logitrans’a Treyler Markalarından Büyük İlgi

logitrans’a Treyler Markalarından Büyük İlgi

Avrasya bölgesinin en büyük lojitik ve taşımacılık fuarı olan Logitrans, Türkiye ve dünyadan lojistik sektöründen pek çok  firmayı bir araya getirdi. Taşımacılığın en önemli araç tedarikçileri arasında yer alan treyler üreticileri de fuara büyük ilgi gösterdiler ve çok sayıda araçla fuarda yerlerini aldılar.

TIRSAN 4 farklı Araçla Yerini Aldı

Tırsan, logitrans’ta intermodal taşımacılığa yönelik geliştirdiği -, 3 farklı marka ve 4 farklı ürün İstanbul Fuar Merkezi 10. holde yerini aldı.
Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip treyler üreticisi olan Tırsan, intermodal taşımacılık zincirinde kara, hava ve su olmak üzere, lojistik operasyonlarının her alanına hitap eden ürünleri; Talson TAG FNA, TTG TAL, Kässbohrer SHG.L ve Tırsan Perdeli Mega Semi treylerleri müşterilerinin beğenisine sundu.

Tırsan Perdeli Mega Semi-Treyler

Mega semi-treylerler için Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sunmaktadır Tırsan, “e-f-g-i” Vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine uyumlu olan Tren Yükleme Sistemi’nde 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunuyor.

Tırsan Perdeli Mega’da yük güvenliği K-fix sistemi ile sağlanıyor. K-fix, 236 farklı noktadan yük bağlama olanağı sunuyor. Televre üzerinde tüm araç boyunca yer alan her biri 2,5 ton yük direncine dayanıklı bağlama noktaları ile kapakları çıkarmadan ve aracın iç genişliğinden ödün vermeden yükler, Code XL standartlarına uygun olarak emniyet altına alınabiliyor. Ayrıca Tırsan Perdeli Mega’nın şasi ve panellerinin çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç 10 yıl paslanmazlık garantisi altına alınıyor.

Talson FNA Sınıfı Hava Kargo Taşıyıcı, TAG FNA – Avrupa’da hava kargo taşımacılığı segmentinde pazar lideri olan Talson TAG FNA, özel tasarım FNA sınıfı ATP sertifikalı hava kargo treyleri.  TAG FNA hafif ve yalıtımlı üst yapısı sayesinde 0°C ve +120°C sıcaklıklarda güvenli taşıma yapar. Talson TAG FNA standart olarak Avrupa Birliği’nin üstyapı ve yük güvenliği mevzuatı olan Code EN 12642 XL standardına sahip.

Talson Tekstil Taşıyıcı Mega TTG TAL  

Talson Kutu, değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile müşterilerine tam emniyet imkanı sunuyor. Ayrıca sahip olduğu e-f-g tren taşıma özelliği sayesinde intermodal taşımacılıkta da müşterilerine avantaj sağlıyor. Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix® paneller; yük sabitleme sistemi ve çift kat olarak da kullanılıyor.

Kässbohrer Konteyner Taşıyıcı K.SHG.L

45 ft konteyner taşımacılığı için geliştirilen K.SHG.L aracı, aynı zamanda C45 – C55 arası swapbody taşımacılığı da gerçekleştiriliyor. Hafif şase teknolojisi, 3 bin 900 kg’nin altında ağırlığı ve yüksek yükleme kapasitesiyle de daha az yakıt tüketimi sağlıyor. Kässbohrer konteyner taşıyıcı, akıllı dizaynı sayesinde 4 kilit özelliği ile kolaylıkla konteyner yüklemesi yapılabilirken aynı zamanda maksimum güvenlikte sağlanıyor. Öte yandan ön konteyner kilitlerinin konumlandırılabilir olması ise 40 ile 45 ft.’lik konteyner geçiş operasyonlarında da kolaylık sunarken, uzayabilen deve boyu ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Krone, logitrans’da müşterileriyle buluştu

Krone

Türkiye’de yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Almanya’nın lider treyler üreticilerinden Krone, Uluslararası Transport Lojistik Fuarı Logitrans 2016’da müşterileriyle buluştu. Krone,  İstanbul Fuar Merkezi’nde 16-18 Kasım arasında gerçekleştirilen fuarda, en çok tercih edilen modellerinden Mega Liner Huckepack’i sergiledi.

logitrans 2016’ya katılan Almanya Ulaştırma Bakanlığı Politika İlkeleri Genel Müdürü Dr. Gerhard Schulz, Krone standını ziyaret ederek Mega Liner modelini inceleme fırsatını buldu. Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün’le de sohbet eden Schulz, Akgün’den Krone’nin Türkiye faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. Rıza Akgün, Schulz’a Krone’nin Türkiye’ye yapacağı yeni yatırımlardan da bahsetti. Krone Türkiye, 2017 Mayıs ayında İzmir Tire’de 10 bin adet kapasiteli bir şasi fabrikası açacak.

Mega Liner Huckepack

İç sürüş yüksekliği 2.850 mm ile 3.000 mm. arasında olan Mega HP’de; 385/55/22,5” ebatlı lastik kullanılıyor. Mega Liner HP; karayolu, Ro-Ro ve tren kombine taşımacılığına uygun donanımlar ve şasi yapısı ile üretiliyor. Çatının, yan perdelerin birbirinden bağımsız hareket edebildiği üst yapı sistemini kullanıcılarına standart olarak sunan Mega Liner Huckepack, çift seyahat yüksekliklerinde de Code XL sertifikasına sahip.

Serin Treyler Galvanizli Modelini İlk Defa logitrans’ta Sergiledi

serin

Geçtiğimiz aylarda tenteli treylerde galvaniz sistemine geçerek ürünlerinin paslanmaya karşı dayanıklılığını  en az 10 yıl olmak üzere 30 yıla kadar uzatan Serin Treyler, bu ürünlerini ilk defa logitrans’ta sergiledi.

Tenteli treylerinde yeni şasi ve tamponlarla birlikte 20’ye yakın üründe malzeme ömrünü uzatan sıcak daldırma galvaniz tekniğinde üretim yapmaya başlayan Serin Treyler, sergilediği aracıyla fuarda büyük ilgi gördü.

Hastrailer İki Modeliyle Fuarda Yerini Aldı

has

Antalya’da kurduğu modern treyler fabrikasında üretim yapan Hastrailer, iki modeliyle fuarda yerini aldı. Bunlardan bir tanesi markanın Belçikalı Renders’in Avrupa’da satışını yaptığı ve büyük başarı sağlayan konteyner taşıyıcı yarı römork olurken diğeri ise markanın frigorifik yarı römorku olan Has Refeer oldu.

BPW logitrans İçin Özel Tanıtım Aracı Getirdi

Fuarın bir diğer önemli katılımcısı ise Alman treyler aks ve sistemleri üreticisi BPW oldu. Geçen yıl Gebze’de üretim faaliyetlerine başlayarak Türk müşterilerine daha yakın olan BPW, fuara Almanya’dan getirdiği özel tanıtım aracıyla katıldı. Fuar ana girişindeki alanda konumlandırdığı tanıtım aracında müşterilerini ağırlayan BPW yetkilileri, ürünlerinin yanı sıra yeni vermeye başlayacakları hizmetleri de tanıttılar.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...