Ana Sayfa Taşımacılık / Lojistik Lojistik Ödülü Atlas Sektöre İthaf Edildi

Lojistik Ödülü Atlas Sektöre İthaf Edildi

Lojistik-Odulleri-01

Lojistik Ödülleri yarışması hız kazandı. Düzenlenmeye başladığı ilk yıldan itibaren Türkiye’nin en saygın ve etkili taşımacılık-lojistik şirketlerinin kazanmak için mücadele ettiği yarışma, sürekli bir gelişim içinde. ‘Geçen yıl şirketler kategorisi dışında lojistik yöneticilerini de yarışmaya dahil ettik’ diyen Organizasyon Komitesi Üyesi Altınay Bekar, ‘lojistik yarışmasının ödülü olan atlas, artık sektörün altın kemeri oldu’ diyerek şunları söyledi:

“Türkiye’nin ekonomik büyümesinin arkasındaki en önemli güvence, lojistik endüstrisidir. Dünya networklerine dahil olmuş Türk taşımacılık ve lojistikçileri hem yerel hem de evrensel ölçekte hizmet üretmektedirler. Çok farklı ülkelerde, coğrafyalarda, çok çetin şartlarda sadece Türkiye ekonomisine değil, dünya ekonomisine de hizmet veren lojistikçilerin ödüllendirilmemesi düşünülemezdi. Biz de 5. yılına giren sektörün bu en saygın ödülünü taşımacılık ve lojistik endüstrisine ithaf ediyoruz.”

Lojistik Ödülleri 2014 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresinden ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam